Гравці галузі обговорюють найкращу стратегію криптотрейдингу на 2023 рік

Джерело / WikiImages x Сем Кулінг

Це другий день саміту блокчейн-економіки – найбільшого зібрання криптокомпаній і блокчейн-підприємців у Великобританії.

Проходить у серці фінансової столиці Європи – Лондоні, с два дні насичений подіями Web3, NFT, криптовалюти, блокчейну та метавсесвіту.

Понад 3000 відвідувачів із понад 65 країн зібралися, щоб приєднатися до 70 провідних компаній у діалозі про майбутнє блокчейну та криптопростору. Інсайдери криптоіндустрії висловили свою думку про те, як найкраще торгувати на ринках цього року.

Як розвивається крипторинок 2023 року?

Високий профіль запуск алгоритмічної торгівлі засновник Даан де Ровер (AKA Крипто Ровер) пройшов огляд ринку на 2023 рік.

“[We] Я бачу, що 25 000 доларів США за біткойн – це дійсно рівень, який потрібно досягти», – сказав Ровер.

«Ми протестували 25 000 доларів, і це був рівень, який ми не змогли подолати – зараз ми знову перевіряємо його – і фактично ми вже впали до 23 000 доларів – отже, 25 000 доларів – це рівень, який потрібно подолати.

«Що мені зараз не подобається в цьому ринку… у короткостроковій перспективі ми можемо чітко бачити, що ми створюємо заокруглену верхню структуру… ми можемо побачити відступ прямо зараз».

Але видатний торговець бачив причини для бадьорості перед дорогою.

«Якщо подивитися вище [the resistance level] Від 25 000 до 29 000 доларів — це надзвичайно низький діапазон», — додав Ровер.

«Тож якщо ми перевищимо 25 000 доларів США, ціна може піднятися до 28 000-29 000 доларів США дуже швидко, але залишається питання, чи зможемо ми перевищити 25 тисяч? І куди рухається ринок з точки зору інфляції? Тому що це справді великий фактор на ринку. .”

Даан також торкнувся нещодавніх галузевих наративів, які стверджують, що наступний бичачий пробіг може бути викликаний східними економіками.

«Ви думаєте, що існує ведмежий ринок, поки не поїдете в Дубай… це весь час схоже на бичачий ринок, тому що всі досі вкладають зусилля та час у криптовалюту», — сказав Ровер.

«Крипто настільки живе в Дубаї … ви можете купити або орендувати свій будинок за USDC, ви можете купити автомобіль за криптовалюту — ви можете робити що завгодно з криптовалютою в Дубаї.

«На цьому ринку так багато грошей, а Саудівська Аравія ще навіть не вийшла на цей ринок».

Найкращий спосіб дослідити криптоінвестування?

Інфлюенсер крипто Джош Моден – засновник CryptoBusy – порушив свій підхід до проведення due diligence проектів. Розроблено, як він стверджував, у партнерстві з колишнім керівником відділу досліджень Coin Bureau.

«Щоб провести належну обачність, спочатку зв’яжіться з компанією та поговоріть з командою – [you] хочу знати, хто стоїть за цією монетою”, – сказав Моден.

«Будь-яка монета з анонімним засновником або анонімною командою – ви накликаєте на неприємності.

«Обсяг дуже важливий [for altcoins] вам потрібно мати достатню ліквідність… і в поєднанні з біржами, на яких він знаходиться, що багато говорить про монету, де вона представлена? Це на біржі, яка заслуговує довіри?”

Джордан Керідж – засновник Експерт із збереження крипто – додав, що ключовою сферою, на яку слід звернути увагу під час проведення перевірок due diligence, є фінансування проекту.

«З мого боку [my primary research] фінансування – перше, на що я дивлюся, це скільки грошей хтось зібрав, а потім ви запитуєте їх, скільки в них залишилося», – пояснив Керрідж.

«І ви були б шоковані, скільки людей мали всі кошти своєї компанії у FTX… Я знаю принаймні про 100 різних проектів, які мали більше 80% своїх коштів у FTX.

“[And] ось чому така важлива належна обачність – вас може в кінцевому підсумку постригти хтось, хто кусає».

Найкраще криптовалютне портфоліо на 2023 рік?

Джош Моден пояснив, як він структурує своє портфоліо на наступний рік.

«Я в середньому в доларах, враховуючи біткойни та Ethereum, а також деякі інші найпопулярніші монети, але коли мова заходить про монети з нижчою капіталізацією… я чекаю, поки вони покажуть мені шлях щодо цінової дії», — пояснив Моден.

«Я чекаю на технічний знак, що це [low cap] монета хоче подорожчати – обсяг плюс [technical] структура – ​​тому що ці інвестиції можуть бути дійсно прибутковими, але можуть втратити 50% за два дні».

Що стосується Crypto Rover, який тепер є ветераном галузі, він пояснив, як налаштовує свій портфель на більш консервативну толерантність до ризику.

«Більшість мого портфеля — це біткойни, а 40% — це альткоїни — я в основному в біткойнах, оскільки мені більше не потрібно йти на великі ризики», — сказав Ровер.

«І мій удар полягає в тому, щоб середня вартість долара вийшла з ринку, коли ми почнемо подолати історичний максимум протягом приблизно 12 місяців».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини