Голова SEC Генслер ставить під сумнів здатність криптовалютних бірж відповідати стандартам «кваліфікованого зберігача» – ось чому

Гері Генслер. Джерело: YouTube/SEC

Криптобіржі, ймовірно, не відповідають вимогам, які очікуються від кваліфікованого зберігача, Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) сказав голова Гері Генслер.

Генслер сказав, що той факт, що біржі не можна вважати зберігачами в юридичному сенсі, став більш зрозумілим, оскільки з’явилося більше інформації про те, як працюють ці компанії. Він також підкреслив, що цей факт не змінюється, навіть якщо біржа або криптовалютна торгова платформа може називати себе зберігачем.

«Виходячи з того, як зазвичай працюють платформи криптотрейдингу та кредитування, інвестиційні консультанти не можуть сьогодні покладатися на них як на кваліфікованих зберігачів», — сказав Генслер, перш ніж додати:

«Щоб було зрозуміло: те, що криптовалютна торгова платформа заявляє, що є кваліфікованим зберігачем, не означає, що вона є такою. Коли ці платформи зазнають збою — ми бачили це неодноразово — активи інвесторів часто стають власністю компанії-банкрота, залишаючи інвесторів у черзі перед судом у справах про банкрутство».

Зауваження надійшли в мова Генслер провів зустріч у Консультативному комітеті інвесторів SEC у четвер.

Коментарі Генслера щодо криптовалютних бірж узгоджуються з пропозицією SEC від лютого, у якій говориться кастодіальні компанії повинні відповідати вимогам навколо сегрегації коштів і проходження щорічних аудитів сертифікованими громадськими бухгалтерами.

Останні коментарі також узгоджуються із загалом жорсткою позицією Генслера щодо криптоіндустрії під час його перебування на посаді голови SEC.

У грудні минулого року Генслер заявив, що фірми повинні розкривати будь-які ризики, пов’язані з криптовалютою вони можуть піддаватися впливу, і необхідно описати як прямий, так і непрямий вплив.

Нова настанова, яка виникла на хвилі FTX Зазначені компанії повинні описати, як криптовалютний ризик «вплинув або може вплинути на ваш бізнес, фінансовий стан, клієнтів і контрагентів прямо чи опосередковано».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини