HashKey пропонуватиме роздрібні послуги BTC та Ether у Гонконзі, оскільки боротьба за азіатський ринок загострюється

Джерело: Pixabay

Азіатська біржа цифрових активів HaskKey тепер пропонуватиме торгівлю біткойнами (BTC) та Ethereum (ETH) своїм роздрібним клієнтам у Гонконгу.

Біржа отримала регуляторний дозвіл пропонувати послуги з торгівлі віртуальними активами в юрисдикції, ставши першою біржею, для якої Комісія з цінних паперів і майбутнього (SFC) країни оновила свої попередні дві ліцензії.

Відповідно до звіти Згідно з місцевими джерелами новин, нова послуга почне працювати 28 серпня з обмеженнями для роздрібних клієнтів до 30% їхнього загального портфеля цифрових активів на платформі.

Вен Сяоці, головний операційний директор HashKey, повідомив, що перед розгортанням сервісу він проведе внутрішню оцінку, щоб оцінити всіх інвесторів. Він використовуватиме їхню історію інвестицій і нову анкету, щоб отримати погляди користувачів на цифрові активи.

Він також заявив, що BTC і ETH будуть доступні лише на даний момент, тому що на них припадає більша частка ринку, а також найбільший попит з боку інвесторів.

Xiaoqi далі пояснив, що SFC не дозволяє інструменти похідної та маржинальної торгівлі, але пообіцяв, що якщо статус-кво зміниться, компанія розширить свої послуги, щоб задовольнити попит користувачів.

Що стосується 30% від загального криптопортфеля, користувачам доведеться бути чесними в Know Your Customer (KYC), щоб бути захищеними від небажаних ризиків.

Компанія планує розширити свої фінансові послуги з точки зору фіатних депозитів і зняття коштів і оголосила про плани співпраці з кількома банками. Наразі платформа підтримує транзакції в доларах США, але в майбутньому планується включити платежі в гонконгських доларах.

Гонконг націлюється на світову корону

Після цього Гонконг стає крипто-хабом у Південно-Східній Азії оновлений його правила охоплюють фірми та розробників у всьому секторі.

Після розгортання надійної системи криптовалюти, яка викликала переговори щодо впливу на плани материкового Китаю щодо екосистеми, Пол Чан, фінансовий секретар Гонконгу, зазначив, що країна укладатиме партнерські відносини з глобальними компаніями, щоб стати плавильним котлом web3.

Законодавча влада країни прийняла режим ліцензування web3 у грудні 2022 року, щоб скористатися зростаючим впровадженням, і, за словами Чана, отримала запити від багатьох фірм, які прагнуть створити свою глобальну штаб-квартиру в Гонконзі.

Кілька місцевих і міжнародних фірм також подали заявки на отримання ліцензій на розширення діяльності в країні. У березні повідомлялося, що понад 80 компаній подали заявки на отримання ліцензії в Гонконгу, а через місяць Грошово-фінансове управління Гонконгу (HKMA) закликало банки поширити свої фінансові послуги на ліцензовані криптокомпанії.

HashKey є зі штаб-квартирою у Гонконзі з підрозділами в Сінгапурі та Токіо. Відповідно до нової політики Гонконгу, фірма отримала ліцензію на надання послуг BTC і ETH разом з OSL, конкуруючою криптокомпанією.

HashKey раніше мала ліцензію типу 1, яка була необхідною умовою для реєстрації фірми з торгівлі цифровими активами. Пізніше вона отримала ліцензію типу 7, що відкрило шлях для компанії, щоб пропонувати послуги автоматизованої торгівлі в країні.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини