GXO продовжує угоду з Waitrose & Partners

ПРЕС-РЕЛІЗ

GXO Logistics, найбільший у світі постачальник послуг контрактної логістики, оголосив сьогодні про продовження угоди з Waitrose & Partners, провідним супермаркетом із понад 330 магазинами в Англії, Шотландії, Уельсі та на Нормандських островах.

«Ми раді, що компанія Waitrose & Partners винагородила наші послуги за останні три роки, продовживши нашу угоду», — сказав Гевін Вільямс, керуючий директор GXO у Великобританії та Ірландії. «Ми з нетерпінням чекаємо використання нашого досвіду в продуктовому секторі, щоб допомогти ще більше знизити витрати та підвищити ефективність і продуктивність Waitrose».

Згідно з новою угодою, GXO продовжуватиме керувати двома ключовими розподільними центрами Великобританії, розташованими в кампусі Waitrose у Мілтон-Кейнсі. Понад 860 членів команди GXO відбирають і розсилають близько 85 мільйонів ящиків на рік у національному розподільчому центрі Magna Park площею 950 000 квадратних футів. У регіональному розподільчому центрі Брінклоу площею 320 000 квадратних футів понад 810 членів команди GXO, третина з яких є водіями, збирають, відправляють і доставляють близько 51 мільйона ящиків охолоджених і свіжих продуктів щорічно. У рамках свого партнерства з Waitrose GXO з нетерпінням чекає впровадження технологій, які допоможуть прискорити постійне підвищення ефективності та рівня обслуговування на двох сайтах.

Waitrose, керівник відділу дистрибуції (бакалія) і транспорту, Дуг Кей, сказав: «Після успішних трьох років GXO став надійним партнером. Ми разом працюємо над впровадженням новітніх технологій, щоб ще більше покращити наш ланцюжок постачання – зрештою, приносячи користь як нашим відділенням, так і клієнтам».

У рамках роботи з місцевою громадою GXO керує магазинами для персоналу, які передають виручені кошти 25 місцевим благодійним організаціям. Ці магазини для персоналу зменшують втрати клієнтів, а також допомагають надавати підтримку колегам і загалом, зібравши понад 300 000 фунтів стерлінгів з 2020 року.

GXO співпрацює з вісьмома з 10 найкращих супермаркетів Великобританії, включаючи Waitrose. GXO також підтримує John Lewis Partnership, найбільшу британську компанію, що належить працівникам, із низкою складських і зворотних логістичних рішень, включаючи спільне складування GXO Direct і Clicklink, послуги GXO Click & Collect і управління поверненнями світового рівня.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини