FTX Japan Crypto Exchange сьогодні відновить виведення коштів – ось що відбувається

Джерело: FTX JP

Впала криптобіржа FTX Японський рука, FTX Японіявідновив вилучення.

Оголошення понеділка сказав що фірма відновить послуги з виведення фіатної валюти та криптоактивів FTX Japan опівдні вівторка (JST) через Рідка Японія платформа – криптовалютна торгова платформа, придбана FTX минулої весни та власником ліцензованої японської криптобіржі Quoine.

Він додав, що зняття коштів може не бути миттєвим процесом, і що інші служби також планують знову відкрити, заявивши, що,

«Зверніть увагу, що через велику кількість запитів від клієнтів процес виведення коштів може зайняти деякий час. Ми оголосимо про відновлення інших послуг FTX Japan якомога швидше».

Щоб зняти свої кошти, клієнти FTX Japan повинні:

  • підтвердити баланс своїх активів;
  • перевести активи на свій рахунок Liquid Japan;
  • тим, хто не має облікового запису Liquid Japan, необхідно відкрити його, перш ніж вони зможуть передавати активи, і це включає виконання необхідних процедур «знай свого клієнта» (KYC).

Що стосується цього третього кроку, FTX Japan повідомила, що зв’яжеться з користувачами електронною поштою, щоб пояснити, як виконати цей крок, після чого надішле ще один електронний лист із запрошенням цим користувачам зв’язати два облікові записи.

Він додав, що комісія за переказ із FTX Japan на рахунок Liquid Japan не стягується.

Залишки в доларах США на рахунках Liquid Japan потрібно буде конвертувати в JPY для зняття, персайт поширених запитань.

Біржа повідомила, що надіслала деталі цієї процедури всім відповідним клієнтам з інструкціями щодо завершення всього процесу. Кроки, які необхідно виконати в процесі, можна знайти за адресою це посилання так само.

Компанія готова до аукціону

У серпні 2021 року Liquid Global зазнала злому, в результаті якого було вкрадено понад 90 мільйонів доларів. Незабаром після цього команда оголосила, що FTX надав кредит 120 мільйонів доларів у борговому фінансуванні та що дві організації продовжуватимуть працювати разом у пошуках подальших можливостей співпраці.

У 2022 році такими були Liquid і Quoine придбаний від FTX, змінивши назву компанії на «FTX Japan Co., Ltd.». У той час це розглядалося як частина зусиль FTX щодо розширення діяльності в Японії.

Однак лише через кілька місяців після FTX Japan зупинено зняття коштів після FTX та її материнської компанії Alameda Research подала заяву про банкрутство 11 листопада – що призвело до заморожування коштів клієнтів. Японці Агентство фінансових послуг (FSA) запитуваний що FTX Japan призупиняє ділові замовлення вже 10 листопада. Після цього японський уряд сказав що вона зробить усе можливе, щоб захистити клієнтів FTX Japan, тоді як біржа стверджувала, що кошти її клієнтів у безпеці.

Через кілька днів, Рідина зупинився усю торгівлю після отримання «інструкції» зробити це від юридичної фірми, яка розглядає справу про банкрутство.

Потім у грудні Liquid випустив план повернути активи клієнтам з лютого цього року, заявивши, що FTX Japan розробляє системи, які дозволять своїм клієнтам виводити свої активи через Liquid Japan.

Мамору Янасе, заступник генерального директора FSA, підтверджено у січні, що біржа поверне кошти клієнтам цього місяця. «Ми тісно спілкувалися з FTX Japan», — сказав Янасе, додавши, що японський підрозділ належним чином відокремив активи клієнтів.

Тим часом FTX отримала дозвіл на продаж своїх закордонних активів для залучення коштів, оскільки процедура банкрутства триває, і станом на січень 41 компанія зареєструвала інтерес у придбанні FTX Japan. На початку цього місяця учасники торгів були дано більше часу щоб зареєструвати свою частку в криптобіржі, а суд США у справах про банкрутство переніс дату торгів з 15 березня на 19 квітня.

Аукціон по японській платформі відбудеться 26 квітня, а продаж, можливо, завершиться до початку травня.

перBloomberg, 1 грудня FTX Japan тримала близько 94,5 мільйонів доларів у криптовалюті та 46 мільйонів доларів у фіатній формі.

____

Вивчайте більше:
Власник Coincheck «зацікавлений» For-Sale FTX Japan
Уряд Японії: ми вживемо «усіх можливих заходів», щоб допомогти клієнтам FTX Japan

FTX попереджає громадськість про шахрайські «боргові токени» та шахрайство, які стверджують про зв’язок із неплатоспроможною біржею – що відбувається?
Скандал FTX поглиблюється: права рука Сема Бенкмена-Фріда Нішад Сінгх визнає себе винним у шахрайстві

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини