ФРС США відхиляє запит на членство банку Custodia, Dapper Labs звільняє 20% персоналу, блок повідомляє про прибуток у 1,66 мільярда доларів США за 4 квартал, Binance знаходить 500 «неправильно класифікованих» австралійських користувачів

Джерело: AdobeStock / chase4concept

Отримуйте свій щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптовалютними активами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сьогоднішніх новин про криптовалюту.
__________

Банківські новини

  • США Федеральний резерв відхилив запит криптобанку Банк Кустодія переглянути свою заявку на членство в Федеральна резервна система. пер У прес-релізі зазначено, що «Рада раніше прийшла до висновку, що подана заявка фірми не відповідає вимогам законодавства. Правила Ради дозволяють заявнику вимагати від Ради переглянути своє рішення щодо заявки».

Ділові новини

  • Кращий постріл творець Dapper Labs звільняє 20% штатного персоналу, відповідно на лист співробітникам, надісланий засновником і генеральним директором Рохамом Гарегозлу. «Ми реструктуризуємо організацію Dapper Labs, щоб покращити нашу спрямованість і ефективність, зміцнити нашу позицію на ринку та краще обслуговувати наші спільноти», — сказав він. Компанія забезпечить компенсацію, пільги для продовження здоров’я, розширені вікна для опціонів на акції, пільги для психічного здоров’я та підтримку в пошуку роботи, зазначено в листі.

Інвестиційні новини

  • Twitter засновник платіжної фірми Джека Дорсі Блокувати повідомили що в четвертому кварталі 2022 року він отримав валовий прибуток у розмірі 1,66 мільярда доларів США, що на 40% більше, ніж у минулому році. “Майдан отримав валовий прибуток у розмірі 801 мільйона доларів США, що на 22% більше, ніж у минулому році, і [Block-developed payments app] Додаток «Готівка». отримав валовий прибуток у розмірі 848 мільйонів доларів США, що на 64% більше, ніж у минулому році», – йдеться в листі акціонерів за 4 квартал 2022 року.
  • ізраїльський запуск мікросхеми блокчейн Ланцюгова реакція зібрав 70 мільйонів доларів під час раунду фінансування під керівництвом Morgan Creek Digital, завдяки чому загальна сума зібраних коштів склала 115 мільйонів доларів. Кошти будуть використані для розширення команди інженерів під час розробки наступного чіпа та виходу першого на ринок цього року, Reuters повідомили. Співзасновник і генеральний директор Алон Вебман заявив, що компанія почне масове виробництво свого блокчейн-чіпа Електрум у першому кварталі цього року та планує випустити цей чіп уже наприкінці 2024 року.
  • Протокол DeFi Хума оголосив завершення початкового раунду на суму 8,3 мільйона доларів Race Capital і Розподілений глобальний за участю с ParaFi Capital, Circle Ventures, Folius Ventures, Robot Ventures, та інші. Перший продукт Huma, побудований на Ethereum і Багатокутник, це онлайн-ринок факторингу, який дозволяє компаніям або особам, які не мають токенів, позичати під заставу своїх майбутніх доходів. Перші партнери по запуску включають Коло, Мережа запитіві Надтекучийсказано.

Обмін новинами

  • Binance сказав, що ідентифікував 500 Австралійський користувачі неправильно класифіковані як «Оптові інвестори» на біржі. «Згідно з австралійським законодавством, ми були зобов’язані повідомити цих користувачів і закрити будь-які їхні власні похідні позиції з негайним набранням чинності», — генеральний директор Чанпен Чжао. сказав. Він додав, що команда зв’язалася з усіма постраждалими користувачами та повністю компенсує їм збитки, понесені під час торгівлі деривативами на Binance.

Юридичні новини

  • Юридична фірма Glancy Prongay & Murray LLP оголосив що він розпочав розслідування від імені Блокувати інвесторів “щодо можливих порушень Компанією федеральних законів про цінні папери”, йдеться в прес-релізі. Це почався розслідування від імені Credit Suisse Group AG інвесторів з тієї ж причини.

Новини DeFi

  • Протокол масштабування Ethereum Багатокутник і зведений постачальник Затемнення партнерство розвивати Багатокутник SVMописаний як перший Солана-еквівалентне рішення масштабування. Polygon SVM — це блокчейн рівня 2 (L2), здатний запускати всі смарт-контракти та інструменти, сумісні з Solana, йдеться в прес-релізі. «Партнерство забезпечує неперевершений рівень взаємодії між Polygon і Solana», — додали в ньому.
  • Ейлернекастодіальний протокол ліквідності, належить до децентралізованих фінансів (DeFi) протоколи, що беруть участь у тестовій мережі для Базановий Ethereum L2 інкубується великою криптобіржею Coinbase, – йдеться в прес-релізі. Це сталося після того, як Euler нещодавно включив до списку ліквідний токен Coinbase, cbETH, як заставу. На сьогоднішній день Euler включив cbETH на суму понад 44 мільйони доларів до основної мережі Ethereum.

Новини спільноти

  • Зовнішній край LAчотириденне велике зібрання діячів культурного впливу та Web3 новатори на американському західному узбережжі, оголосив десятки нових колонок до своєї лінійки, в т.ч Бренди Animoca Голова відділу токеноміки Мохамед Езелдін, Фонд Чопра Генеральний директор і головний директор Metaverse Poonacha Machaiah, Клан FaZe Генеральний директор Лі Трінк, ConsenSys Глобальний співголова NFT Джонна Пауелл, CAA Художник, режисер і фотограф Джулі Пачіно, Спеціальна рада в ApeCoin і Товариство кураторів DAO Засновник Жерар Ернандес, засновник, генеральний директор і EIC of Крім інтерв’ю Ніколь Бенам і Nft зараз Співзасновник, генеральний директор і EIC Метт Медведь.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини