ФРС Сан-Франциско шукає розробника CBDC, оскільки до перегонів приєднується все більше країн

Джерело зображення: Центральний банк

Федеральний резервний банк Сан-Франциско оголосив вакансію розробника CBDC, оскільки федеральний банк прагне вивчити вартість і переваги потенційних технологій для цифрових валют центрального банку.

ФРС Сан-Франциско розміщено вакансію під назвою «старший розробник додатків – цифрова валюта» в суботу. В описі роботи зазначено, що кандидат повинен допомагати банку в розробці та впровадженні систем, критичних для досліджень CBDC. У дописі говорилося:

«Враховуючи важливу роль долара, Федеральна резервна система прагне глибше зрозуміти вартість і переваги потенційних технологій для цифрових валют центрального банку, а також те, як система краще розуміє цю нове поле».

Федеральний банк заявив, що шукає старшого розробника для впровадження прикладів систем, пов’язаних із CBDC. Заявник спілкуватиметься безпосередньо з керівництвом, іншими розробниками в команді та постачальниками, щоб переконатися, що банк «спроможний проектувати, розробляти та впроваджувати технології для підтримки CBDC, як може вимагати Рада керуючих».

Крім того, ключові обов’язки включають розробку систем, пов’язаних із CBDC, визначення покращень і пом’якшення ризиків тощо. Робота знаходиться в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, з базовою зарплатою від 110 300 до 176 300 доларів.

У рамках кваліфікації кандидат повинен мати досвід розробки та підтримки цифрових платежів, криптовалют або CBDC. Знання криптографічних протоколів, таких як докази нульового знання, алгоритми консенсусу та безпека, також необхідні.

На момент написання статті загалом на посаду подали заявки 46 осіб.

Розвиток CBDC набирає імпульсу, оскільки Японія та Росія приєднуються до гонки

Японія та Росія стали останніми країнами, які приєдналися до гонки CBDC, оголосивши про майбутні пілотні програми.

У п’ятницю центральний банк Японії заявив, що запустить пілотну програму для проведення експериментів із використання цифрової ієни. Того ж дня Банк Росії оголосив, що готується запустити пілотну цифрову валюту центрального банку 1 квітня.

Згідно з даними американського аналітичного центру Atlantic Council, загалом 11 країн запустили цифрову валюту, включаючи такі країни, як Багами, КитайНігерія та Ямайка, серед інших.

Зокрема, 105 країн, що представляють понад 95% світового ВВП, досліджують національну цифрову валюту. Для порівняння, станом на травень 2020 року лише 35 країн розглядали можливість створення CBDC. Більше того, загалом 50 країн перебувають на пізній стадії дослідження (розробки, пілотування чи запуску).

Бразилія та Індія — ще дві країни, які нещодавно запустили програми CBDC. Як повідомлялося, раніше цього місяця заступник губернатора RBI повідомив, що 5000 продавців і 50 000 користувачів зараз беруть участь у пілотному проекті CBDC в Індії.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини