Fiata закликає перевізників знизити тарифи на D&D, оскільки в TPM починається лобіювання

ID 140893922 © Андранік Акопян | Dreamstime.com

На конференції TPM у Лос-Анджелесі/Лонг-Біч цього тижня всі очі звернені на галузь судноплавства, асоціації користуються нагодою для лобіювання.

Сьогодні Fiata закликала судноплавні компанії переглянути плату за затримання та демередж (D&D) і відновити вільний час до «здійсненного рівня до пандемії».

Асоціація експедиторів заявила, що це «зобов’язання судноплавних ліній надати розумний безкоштовний період, щоб надати торговцю достатньо часу» для збору, завантаження, розвантаження та доставки.

Fiata погодилася, що плата за D&D була корисною для забезпечення ефективного використання контейнерного фонду, але сказала, що потрібен вільний час, який допоміг верфам уникнути заторів.

У ньому сказано: «Протягом останніх кількох років вільні періоди для контейнерів були скорочені, а тарифи на простой і затримання значно зросли. Судноплавні лінії виправдовували коротші безкоштовні періоди тим, що вони підвищують плинність і допомагають зменшити затори. Це рішення змусило торговців докладати значних зусиль, щоб витримати вільні часові вікна, що призвело до заторів на узбережжі та, перш за все, до заторів навколо основних портів і терміналів.

«Проте торговці стягували комісію за затримання та демередж навіть у ситуаціях, коли вони не мали контролю над часом обороту контейнера, незважаючи на всі зусилля, через затори в портах».

Оскільки попит нині нижчий, а затори зменшилися, в обігу стало більше контейнерів, стверджував Фіата, що дало більше вільного часу. Це також допомогло б зацікавленим сторонам у дотриманні належним чином упакованих і безпечних контейнерів. Він також закликав ліній перевірити обладнання та переконатися, що воно відповідає призначенню.

«Fiata закликає до того, щоб практики затримання та демереджа відповідали принципу швидкості з координацією між багатьма зацікавленими сторонами, щоб своєчасно реагувати на потреби ринку для посилення стійкості ланцюжка поставок. Настав час оптимізувати переміщення контейнерів і покращити якість контейнерів для майбутнього використання».

Fiata була не єдиною групою, яка сьогодні почула свій голос. Пітер Фрідманн, виконавчий директор Agriculture Transportation Coalition (AgTrans), сьогодні виступив перед Комітетом із сільського господарства Палати представників Конгресу США, закликаючи підвищити ефективність ланцюга поставок у США.

«Немає практично нічого в сільському господарстві та лісовій продукції, вирощеної або виробленої в цій країні, що не можна було б отримати або замінити продукцією з інших країн світу. Якщо ми не можемо доставити доступно та надійно, як наші іноземні, так і американські клієнти можуть – і довели, що це зроблять – перенести свої покупки в ці інші країни, іноді назавжди. Насправді це періодично траплялося для свинини, яловичини, бавовни, мигдалю, сої, свіжих фруктів тощо», — сказав він.

Він закликав уряд США забезпечити «адекватне постачання транспортних послуг» відповідно до федеральної політики та законів штату. Деякі з них, за його словами, сприяли потоку торгівлі, «або, у ряді штатів, [they] перешкоджати цьому».

Визнаючи переваги OSRA та різні втручання уряду за останні два роки, пан Фрідман сказав, що можна зробити більше. Він хотів, наприклад, роз’яснення щодо регуляторної юрисдикції.

«Якщо вантажовідправник зазнає невиправданого ставлення з боку залізниці чи морського перевізника щодо такого міжнародного вантажу, чи застосовується OSRA відповідно до постанови Федеральної морської комісії, чи Рада наземного транспорту застосовує свої власні правила? Ця невизначеність наразі заважає експортерам та імпортерам отримати втручання та вирішити значні перешкоди для ефективного перевезення вантажів у цих внутрішніх місцях».

Він також закликав створити нові або розширити морські термінали в портах західного узбережжя, нові глибоководні порти, розширити залізничні склади, зокрема на Перській затоці та на західному узбережжі.

«На західному узбережжі, як і раніше, болісно і непростимо бракує внутрішніх залізничних пунктів завантаження для обслуговування перевантажених морських портів західного узбережжя. Вони вкрай потрібні. Для їх планування та будівництва знадобляться залізниці класу I, короткі залізниці, державні та місцеві органи влади, портові адміністрації та вантажовідправники. Дорога завжди потрібна. Ми сподіваємося, що фінансування в законопроектах про інфраструктуру забезпечить необхідне розширення».

Відзначаючи складність ланцюга постачання, зокрема продуктів холодного ланцюга, він сказав, що затримки можуть виникнути в будь-якій із численних точок, створюючи кризу, яка поширюється на всі поставки.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини