Exodus показує стабільні результати у другому кварталі з доходом у 12,4 мільйона доларів – крипто-гаманці повертаються?

Джерело: Adobe / Ascannio

Компанія Exodus, яка розробляє криптогаманці, зафіксувала дохід у 12,4 мільйона доларів у другому кварталі, що на 4% менше, ніж у попередньому році, повідомляє компанія. оголосив у вівторок.

Незважаючи на падіння доходу, Exodus отримав чистий прибуток у розмірі 1,9 мільйона доларів США, що є значним результатом, на який вплинуло скорочення витрат на 6% у порівнянні з минулим роком.

Exodus приписав значну частину свого загального доходу своєму бізнесу з агрегування обміну, що склало 11,6 мільйона доларів протягом кварталу.

Фінансові показники Exodus Q2 2023. Джерело: Exodus

Зростання прибутку від реєстрації фіатних операцій

У той же час дохід, пов’язаний з адаптацією фіатних операцій, значно зріс, збільшившись на 220% до 561 000 доларів США порівняно з попереднім роком.

Однак обсяг операцій біржових провайдерів у 2 кварталі впав на 12% порівняно з тим же періодом 2022 року і склав 591,5 млн доларів.

Серед найбільш торгованих активів були Bitcoin (BTC), Tether (USDT)і Ефір (ETH)що склало 27%, 16% і 12% обсягу торгів відповідно, повідомляє компанія.

Зусилля щодо зниження витрат

У той час як кількість щомісячних активних користувачів зменшилася на 6% до 772 839 у другому кварталі порівняно з 817 972 у попередньому році, Exodus вдалося оптимізувати свої витрати, як показує звіт.

Зусилля компанії призвели до скорочення витрат на 6% до $7,1 млн у другому кварталі.

Exodus також значно скоротив адміністративні та маркетингові асигнування на 65%, що призвело до 4 мільйонів доларів США витрат.

У результаті цих зусиль загальні та адміністративні витрати склали 32,2% доходу компанії, що значно нижче, ніж у другому кварталі минулого року.

Великі холдинги BTC

Exodus зберігає 55 мільйонів доларів готівкою, їх еквівалентами та векселями казначейства США, а також біткойни на суму 46,2 мільйона доларів у своїй скарбниці.

За даними Buybitcoinworldwide.com, Exodus є одним із найбільших власників BTC у світі, маючи на балансі 1300 BTC.

Авуари BTC Exodus. Джерело: Buybitcoinworldwide.com

У коментарі генеральний директор і співзасновник Exodus Дж. П. Річардсон сказав, що Exodus тепер міцно позиціонується як лідер у сфері цифрових гаманців, зазначивши, що компанія побачила «значні технічні та інженерні досягнення» протягом кварталу.

«Наш продукт, запущений у другому кварталі, включав Robinhood Connect. Користувачі Robinhood можуть придбати криптовалюту для зберігання в Exodus за готівку та купівельну спроможність Robinhood. Ми також забезпечили повну підтримку провідних рішень Ethereum Layer-2, Arbitrum і Optimism, у Exodus. Крім того, Matic стейкинг працює в Exodus Mobile», — сказав Річардсон.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини