Evergreen купує 20% акцій бокс-терміналу Euromax у Роттердамі

Фото 111258444 © VanderWolfImages | Dreamstime.com

Evergreen схиляється до спаду після пандемії COVID-19 із, здається, агресивною стратегією зростання – різким контрастом до своїх вітчизняних співвітчизників – і придбала 20% акцій терміналу Euromax у Роттердамі.

З трьох тайваньських перевізників Wan Hai і Yang Ming приєдналися до ізраїльської Zim у збитковому клубі, але, хоча на 95% менше результатів 2022 року, найбільший оператор країни, Evergreen, залишився в плюсі, повідомляє мережа. прибуток склав 5,1 мільярда TWD (160 мільйонів доларів).

Про це повідомило одне джерело Loadstar: «Це придбання вказує на агресивну стратегію зростання, яка помітно контрастує з консерватизмом, який спостерігається у таких людей, як Ян Мін.

«Я думаю, що ми повернулися до того місця, де були до пандемії — перевізники середнього розміру озираються через плече, стикаючись з можливістю бути поглиненими більшими конкурентами».

Згідно з останніми даними Alphaliner, Тайванській фондовій біржі було повідомлено, що зареєстрована в Сінгапурі Evergreen Marine Corp (EMC) купила акції найбільшого в Європі контейнерного порту за 72,5 мільйона євро (109 мільйонів доларів), оцінивши термінал у 362,5 мільйона євро.

У повідомленні було припущено, що перевізник придбав свою частку у Hutchison, хоча це не вдалося підтвердити, але джерело сказало, звідки б це не було, це був «масовий» розвиток, додавши: «Як і Hapag-Lloyd, Evergreen вирішив інвестувати частину несподівані прибутки від терміналів, на відміну від Maersk і CMA CGM, які націлені на інвестиції в логістичний простір.

«Більше того, Evergreen має величезний портфель замовлень на 840 000 теу, включаючи надвеликі судна, які можна розгорнути лише між Азією та Північною Європою, де Роттердам є найбільшим хабом».

Тим часом для Wan Hai 2 квартал став другим кварталом поспіль операційних збитків, зафіксувавши дефіцит TWD1,7 млрд. ($53 млн.) за період з квітня по червень.

І його труднощі ускладнюються різкою кількістю замовлень в епоху пандемії, з новими замовленнями, які можна порівняти з 39% його існуючого парку.

Alphaliner зазначив: «Падіння тарифів на його маршрутах серйозно вплинуло на доходи, які зараз приблизно на 65% нижчі, ніж цього разу рік тому».

І, як і Wan Hai, Yang Ming виявив труднощі, оскільки зафіксував свій перший чистий дефіцит (13 млн. TWD) після того, як вплив Covid почав слабшати.

Квартальний дохід другої лінії продажів Тайваню склав 35 мільярдів TWD, приблизно на 68% менше, ніж у минулому році, але, на відміну від Wan Hai, їй вдалося зберегти операційний прибуток у розмірі 1,6 мільярда TWD, причому один аналітик зазначив, що Ян Мін мав сильну війну. -скриня, якою відбиватися від можливих залицяльників.

«До пандемії баланс Yang Ming був поганим, тепер у них достатньо готівки, щоб продовжувати позичати щонайменше на 24 місяці», — сказали вони Loadstar.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини