Etihad Cargo призначає Суф’яна Муаніса комерційним директором із західних вантажних перевезень

Etihad Cargo, відділ вантажів і логістики авіакомпанії Etihad Airways, підвищив Суф’яна Муаніса на посаду комерційного директора west cargo. Пан Муаніс очолить всю комерційну діяльність перевізника в західному регіоні, включаючи Європу та Америку. Він базуватиметься в головному офісі Etihad Cargo в Абу-Дабі, ОАЕ.

Пан Муаніс приєднався до Etihad Cargo у 2019 році як генеральний менеджер Бенілюксу та скандинавського регіону, а останнім часом був генеральним менеджером у регіоні Північної та Західної Європи.

Тім Ісік, комерційний віце-президент Etihad Cargo, сказав: «Суф’ян був впливовим членом команди Etihad Cargo і досяг видатного успіху на своїх попередніх посадах. Він продемонстрував свою здатність досягати результатів, досягаючи фінансових цілей і очолюючи організаційний розвиток у своїх регіонах. Я впевнений, що Суф’ян процвітатиме на цій новій посаді та відіграватиме ключову роль у розширенні охоплення Etihad Cargo на Заході, який є ключовим регіоном у амбітних планах розширення перевізника».

Коментуючи свою нову посаду, пан Муаніс сказав: «Я радий прийняти цей новий виклик у такий хвилюючий час для Etihad Cargo. Оскільки перевізник запускає нові маршрути та збільшує частоту рейсів у регіоні, я з нетерпінням чекаю на тісну співпрацю з партнерами та клієнтами, щоб переконатися, що Etihad Cargo виконує обіцянки щодо доставки та залишається обраним партнером з вантажних авіаперевезень».

Etihad Cargo нещодавно оголосив про запровадження нових маршрутів у Європі в рамках свого зимового розкладу та пропонує додаткову ємність для двох нових європейських шлюзів через чотири рейси на тиждень до Копенгагена та три рейси на тиждень до Дюссельдорфа. Перевізник також пропонує збільшені частоти до Мюнхена, Риму, Мадрида та Мілана.

У 2024 році авіакомпанія запустить рейси до Бостона, четвертого пункту призначення в США. Крім того, Etihad Cargo обслуговує чотири спеціалізовані вантажні рейси на тиждень до Франкфурта, п’ять до Амстердама та два до Чикаго, підтримуючи розгалужену пасажирську мережу авіакомпанії пропускною здатністю. для повного задоволення потреб партнерів і клієнтів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини