Емітент USDT Tether призначає Паоло Ардоіно новим генеральним директором

Джерело: AdobeStock / piter2121

Tether, компанія, що стоїть за найбільшим стейблкойном за ринковою капіталізацією, призначила Паоло Ардоіно керувати компанією, оскільки компанія планує нові операції.

Ардоіно, колишній головний технічний директор компанії, посаду, яку він обіймав з 2017 року, замінить Жан-Луї ван дер Вельде на посаді нового генерального директора емітента в грудні 2023 року.

У 13 жовт прес-релізкомпанія оголосила про рішення Ardoino, посилаючись на його внесок у ширшу крипто-екосистему та його далекоглядне лідерство.

За словами Tether, перехід є частиною стратегії компанії з просування нових меж у глобальних фінансах, зберігаючи при цьому свою позицію як провідного постачальника стейблкойнів.

USDT має ринкова капіталізація понад 83 мільярди доларів, частково цей успіх можна пояснити баченням Антоніо, пише компанія. Однак нові учасники сцени оприлюднили плани зайняти шматок частки ринку USDT.

Тим часом Ван дер Вельде перейде на посаду консультанта в компанії, щоб надати новому керівництву всю підтримку з точки зору досвіду та знань у процесі диверсифікації свого бізнесу. Він також збереже свою посаду генерального директора Bitfinex.

Два керівники в синергії

Як колишній, так і майбутній виконавчий директор висловили оптимізм у своїй заяві, підтвердивши прихильність розширенню та виходу на ринки, що розвиваються.

Жан-Луї ван дер Вельде заявив, що Ardoino добре підходить для того, щоб вести компанію в нову еру.

«Я вважаю, що Tether готовий продовжувати своє швидке зростання, зосереджуючись на ринках, що розвиваються, і трансформаційних технологіях. Я думаю, що можу говорити за всю компанію, коли скажу, що ми з нетерпінням чекаємо лідерства Паоло, який веде Tether до майбутнього, де фінанси не знають меж».

Зі свого боку, Ардоіно подякував компанії, підкресливши свій поточний ріст і плани очолити команду з перебудови фінансування цифрових активів.

«Разом із нашою спільнотою ми можемо побудувати майбутнє, яке зніме бар’єри на шляху до наших свобод. Ми як і раніше віддані прозорості, безпеці та є нестримною силою в бездоганній інтеграції цифрових активів у глобальну фінансову екосистему та за її межами», він додав.

Tether дивиться на новий рубіж

Компанія планує розправити свої крила до однорангових комунікацій, Bitcoin (BTC) видобуток корисних копалин, відновлювана енергетика та зберігання даних.

«Цей стратегічний перехід був ретельно спланований і повністю узгоджувався з довгостроковою стратегією Tether. Це ще раз підтверджує позицію Tether як головного лідера в криптоіндустрії, який підтримує значні ресурси та готовий до розширення в нові вертикалі. Цей перехід також підкреслює прагнення Tether бути вірним союзником і поборником майбутнього зростання та інновацій криптоіндустрії».

Минулого місяця повідомлялося про інвестиції Tether у Northern Data Group, німецьку компанію, яка займається видобутком цифрових активів для підтримки штучного інтелекту (AI), рішень для обробки даних і однорангового зв’язку.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини