Ексклюзив: «Піонерська» віртуальна акція на підтримку Джуліана Ассанжа розпочнеться в Метавсесвіті

Безкоштовне віртуальне ралі Ассанжа. Джерело: Wistaverse, кампанія «Не видавати Ассанжа».

Кампанія з припинення екстрадиції Джуліана Ассанжа стартує першою в історії віртуальний політичний мітинг цієї суботи в Wistaverse метавсесвіт. Поспілкувались організатори та співзасновник Wistaverse Криптоновини про важливість проведення протесту в цьому новому просторі, різницю між метавсесвіт і реальні протести, і майбутнє віртуальних мітингів.

Згідно з прес-релізом, яким поділився с Криптоновинимітинг, організований в Кампанія «Не видавати Ассанжа».відбудеться 26 серпня о 17:00 BST.

Це частина зусиль із запобігання WikiLeaks видача засновника до СШАде йому може загрожувати 175-річний термін ув’язнення за викриття військових злочинів, корупції в уряді та масового стеження.

Віртуальний мітинг включатиме попередньо записану промову Ассанжа, а також промови його дружини Стелли Ассанж, співзасновника та головного редактора WikiLeaks Крістінна Графнссона та британського політика Джеремі Корбіна та інших.

Динаміки відображатимуться як персонажі або з попередньо записаними відео. Кожен учасник також буде представлений аватаром.

Жуль Алькасар, співзасновник Wistaverse, розповів Криптоновини що учасники зможуть спілкуватися один з одним, висловлювати свою думку, ставити запитання, організовувати свої дії, встановлювати ключові контакти, отримувати доступ до ресурсів та інформації.

Джон Ріс з кампанії «Не екстрадуйте Ассанжа» додав, що учасники зможуть підписувати петиції, приєднуватися до інформаційних бюлетенів, робити пожертви та писати своїм депутатам.

Мета – охопити ширшу аудиторію, а також залучити тих, хто відвідає акцію протесту «День Х» на вул Королівські суди коли буде відома дата, «в онлайн-події, яка буде використана для цього протесту в реальному часі», — сказав Ріс Криптоновинидодавши:

«Ми хочемо оприлюднити справу Ассанжа та мобілізувати людей для протесту в суді. Щоб переконатися, що люди знають, що це 11-та година у справі Ассанжа, і якщо уряд продовжить екстрадицію, це завдасть дуже серйозного удару. було вражено свободою преси».

Згідно з Альказаром, метавсесвіт унікально розроблений для кожної події, і цього разу аудиторія «символічно» набула вигляду Лондонського королівського суду, де Ассанж буде розглядати свою останню апеляцію.

Після заходу власники рідного токена платформи WISTA проведуть голосування щодо пожертвувань казначейських коштів для збільшення пожертв.

Метавсесвіт проти IRL

Існують відмінності між реальними та віртуальними протестами. Але вони не є взаємовиключними.

Ріс стверджує, що «одне підсилює інше».

«Це не альтернатива, а взаємопідтримуюча діяльність».

Алькасар, тим часом, висвітлив деякі виклики реальних протестів:

  • вони часто централізовані у великих містах, залишаючи решту населення з географічних чи практичних причин;
  • вони заборонені в деяких країнах, і/або люди піддаються посиленому нагляду.

У прес-релізі також зазначено, що, на відміну від метавсесвіту, фізичні вади можуть бути перешкодою в реальному ралі.

«Метавсесвіт дозволяє всьому світу бути присутнім одночасно, у спосіб занурення, що також може захистити ідентичність людей», — сказав Альказар, додавши, що,

«Він у жодному разі не має на меті замінити реальні мітинги, якщо що, він сильно їх просуває, надаючи ще один шар реальності та можливість для активістів об’єднатися. […].

«Гарантований доступ для всіх»

Wistaverse, запущений у травні, є некомерційним протоколом у пісочниці на Багатокутник блокчейн — він має інфраструктуру для проведення великих глобальних подій, частково тому команда вибрала його як місце для запуску Wistaverse, сказав Алькасар.

Навіть «якщо сервери перевантажені, люди можуть потрапляти в різні інстанції, куди вони зможуть легко переміщатися, але доступ буде гарантований кожному», — сказав він.

За 2-3 роки команда сподівається побачити Wistaverse повністю під керівництвом спільноти та з локаціями на різних платформах метавсесвіту.

«Це дозволить будь-кому організувати або відвідати акцію протесту без залучення будь-якої центральної влади, а платформа процвітає як те, для чого вона була створена: децентралізований віртуальний світ, доступний для всіх, присвячений соціальним діям».

Базове відвідування завжди буде безкоштовним, додав Алькасар. Наразі команда Wistaverse покриває організаційні витрати, але «найближчим часом» з’являться «невеликі витрати» для організаторів і додаткові витрати для учасників, які хочуть відвідати заняття зі спеціальними функціями.

Альказар вважає, що ідея протестів у метавсесвіті буде тільки зростати в найближчі кілька років, кажучи:

«Ми вважаємо, що жоден рух не повинен ігнорувати таку дивовижну можливість зібрати світ в одному місці в захоплюючому середовищі. Те, що сьогодні пропонують соціальні медіа, далеко не від живої події, яка є природою та ДНК ралі».

Ріс додав, що це віртуальне ралі є піонерським заходом і що кампанія оцінить його пізніше, щоб побачити, що пройшло добре, а що потребує додаткової роботи. «Тоді ми побачимо, як це буде застосовано до майбутньої роботи. Нічим не відрізняється від будь-якого протесту».

____

Вивчайте більше:

DAO збирає 4,6 млн. доларів США на «звільнення Джуліана Ассанжа»
Держава проти Джуліана Ассанжа з Габріелем Шиптоном і Стеллою Моріс

AssangeDAO виграв тендер на Pak’s Clock NFT за 53 мільйони доларів США
Digital Artist Pak випустить «цензурну» колекцію NFT із засновником WikiLeaks

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини