Дубайська криптобіржа BitOasis забезпечує інвестиції від Jump Capital і Wamda – ось останні новини

Джерело зображення: BitOasis

Дубайська біржа криптовалют BitOasis забезпечила раунд фінансування від групи інвесторів, включаючи індійську платформу цифрових активів CoinDCX.

За матеріалами п’ятниці звіт Bloombergконкретні умови угоди та вартість обміну не розголошуються.

Звіт показав, що в нещодавньому раунді фінансування брали участь існуючі інвестори Wamda Capital і Столиця стрибка.

BitOasis, який був запущений у 2016 році, пропонує послуги в кількох країнах Близького Сходу, включаючи Об’єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію, Бахрейн і Кувейт.

У регіоні Близького Сходу та Північної Африки спостерігалося значне зростання ринку криптовалют. Дослідження Chainalysis показали, що це був ринок, який розвивався найшвидше з середини 2021 року до середини 2022 року.

Ця остання інвестиція стала результатом успішних зусиль BitOasis зі збору коштів у 2021 році, під час яких було зібрано 30 мільйонів доларів.

Компанія досягла значних успіхів у галузі, отримавши одну з «мінімально життєздатних операційних ліцензій» Дубая на початку цього року, що дозволяє BitOasis пропонувати брокерсько-дилерські послуги для цифрових активів кваліфікованим інвесторам.

Однак у липні компанія зіткнулася з невдачею отримав догану з боку влади Дубая за недотримання необхідних умов, встановлених місцевим регулятором.

У той час ринкове попередження інформувало інвесторів і клієнтів BitOasis про поточний наглядовий контроль і примусові дії проти біржі.

«BitOasis перевіряється на предмет невідповідності обов’язковим умовам, які необхідно виконати протягом 30-60 днів, перш ніж отримати дозвіл на здійснення будь-якої діяльності на регульованому ринку VARA».

CoinDCX, з іншого боку, нещодавно отримав статус першого в Індії криптовалютного єдинорога після того, як залучив приблизно 90 мільйонів доларів від інвесторів на чолі з B Capital Group, співзасновником якої є Едуардо Саверін з Meta Platforms Inc.

Раунд фінансування оцінив CoinDCX у 1,1 мільярда доларів.

Дубай посилює регуляторний нагляд за криптокомпаніями

Дубай був одним із найбільших криптоцентрів у світі, що приваблює великих гравців у криптопросторі.

Для одного, BinanceВідкрилася найбільша у світі криптобіржа три офіси в Дубаї минулого року після отримання необхідних ліцензій на діяльність.

Однак країна також розправляється з крипто-гравцями, які працюють у юрисдикції без необхідної ліцензії, незважаючи на амбіції стати глобальним центром індустрії.

Ще в квітні влада Дуабі надіслала непов’язана догана до криптобіржі OPNX, звинувачуючи платформу в тому, що вона працює як неліцензована та нерегульована організація.

У той час Управління з регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) видало наказ про припинення біржі.

Тим часом крипторегулятор країни видав ліцензії MVP, зокрема компаніям Bybit, Crypto.comBinance та OKX. Цим криптокомпаніям наразі дозволено працювати в регіоні.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини