DPW розгорне першу систему стекування Boxbay у Пусані Ньюпорт

Busan Newport Credit BPA

Компанія DP World, що базується в Дубаї, оголосила, що перше комерційне впровадження її системи зберігання контейнерів Boxbay відбудеться на її заводі Pusan ​​Newport Corp (PNC) у Південній Кореї.

Boxbay FZCO був спільно розроблений німецькою металургійною та технологічною компанією SMS group, яка спочатку розробила подібну систему для роботи з металевими рулонами та вдосконалила її для портової логістики.

Розробка версії портової логістики почалася в 2018 році, коли прототип у порту Джебель-Алі в Дубаї працював більше двох років, під час тестування концепції автоматизованого та екологічно безпечного штабелювання контейнерів.

Розповів співдизайнер Патрік Боль з DPW Loadstar: «Я думаю про систему як про бібліотеку з книгами вагою до 35 тонн».

Пан Бол пояснив, що з книжками, складеними вертикально, вам не потрібно піднімати жодної, щоб дістатися до низу купи. BoxBay працює за тим же принципом: кожен ящик укладається в окремий відсік, а штабелюючі крани, по два в кожному ряду конструкції, можуть підбирати будь-який контейнер без кількох рухів.

По суті, Box Bay — це сталева конструкція з штабелерними кранами, що працюють між рядами контейнерних відсіків, подібно до одиниць зберігання на складі. Однак, оскільки сталевий каркас утримує ящики, а не штабелі контейнерів один на одного, система зберігання може бути набагато вищою, збільшуючи щільність двору.

За словами пана Бола, звичайний склад, який працює за допомогою портальних кранів з гумовими колесами (RTG), зберігатиме 750 ТЕУ/га, але Boxbay збільшить це в чотири рази до 3000 ТЕУ/га.

Система повністю автоматизована, вантажівки, що працюють на березі океану від терміналу, тестуються як повністю автоматизовані транспортні засоби з можливістю Lidar, що дозволяє системі миттєво бачити, що знаходиться попереду вантажівки, і вживати відповідних заходів.

Boxbay закритий, тому він захищений від атмосферних впливів і матиме ряд сонячних панелей, встановлених на даху, які забезпечуватимуть принаймні частину енергії для повністю електричного терміналу, який включає близько 10% слотів для контейнерів із розетками для рефрижераторних контейнерів. Крім того, зелене покриття зменшить забруднення вуглецем і допоможе контролювати температуру всередині конструкції.

Очікується, що система заощадить значний простір, дозволяючи оператору терміналу будувати складські приміщення поруч із місцем, де можна виконувати наповнення та розвантаження контейнерів та інші послуги, з доставкою коробок безпосередньо з судна на склад за допомогою автоматизованих систем.

Хоча DP World запустить систему в PNC, вона також планує побудувати Boxbay на терміналі 4 Джебель Алі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини