DP World укладає угоду про співпрацю для збільшення торгівлі між Каспійським морем і Африкою

DP World підписала угоду про співпрацю з Caspian Container Co (CCCSA) у спробі стимулювати торгівлю між Центральною Азією та частинами Африки.

Оцифровка торгівлі з Великого Каспійського моря дозволить трейдерам бронювати та відстежувати фрахт з одного регіону в інший за допомогою цифрової платформи DP World SeaRates.

Згідно з DP World, у центрі уваги буде торгівля з Туркменістану, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану та Афганістану, пов’язана з Мозамбіком, Демократичною Республікою Конго, Нігерією, Південною Африкою, Марокко, Тунісом, Ганою та Кенією.

Мурат Сейтпесінов, голова Integral Petroleum Group, материнської компанії CCCSA, сказав: «Ця співпраця сприятиме впровадженню інноваційних логістичних рішень і цифрових технологій, а також сприятиме торгівлі в двох регіонах з найвищим потенціалом зростання у світі».

CCCSA та її материнська компанія розташовані в Швейцарії, а контейнерна компанія пропонує логістичні послуги в Чорному морі, частинах Середземномор’я та Африки.

Майк Бхаскаран, головний технічний директор групи цифрових технологій у DP World, сказав: «Є чудова можливість уможливити подальший розвиток Великого Каспійського регіону та торгових шляхів Африки, що відкриє більше економічних переваг».

Заснована в 2008 році, Integral Petroleum стала одним з найбільших експортерів і логістичних постачальників сирої нафти та нафтопродуктів, що походять з Каспійського регіону. У 2017 році компанія розширила свою сферу діяльності, коли запустила проект у Мексиці, щоб допомогти операторам нафтопромислів та імпортерам нафтопродуктів вийти на міжнародні ринки.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини