Dachser посилює логістичне розташування в Бремені

ПРЕС-РЕЛІЗ

8 мільйонів євро витрачено на розширення логістичної бази у центрі вантажних перевезень – Ефективне сполучення морських вантажів із наземним транспортом

Кемптен, 27 лютого 2023 р. – За останні кілька місяців DachserЛогістичний центр у Бремені, Німеччина, розширив зону обробки, готуючись до майбутнього зростання. З площею близько 3300 м2, добудована будівля для бізнес-лінії European Logistics тепер пропонує більше простору для обробки промислових і споживчих товарів. Додаткова площа на Senator-Blase-Str. введено в експлуатацію на початку січня.

З новим розширенням, Dachser Європейський логістичний центр у Бремені зараз може похвалитися загальною площею 12 000 м2простору транзитного терміналу. Термінал має 132 ворота, 30 з яких нові, для завантаження та розвантаження вантажівок. Зараз загальна площа логістичного центру становить трохи менше 74 000 м2. «Близько шести років тому ми переїхали на нову територію вантажно-транспортного центру. Але тепер настав час створити більше простору для розміщення зростаючого обсягу вантажів у Бремені», – говорить Міхаель Шредер, генеральний менеджер European Logistics у Dachser в Бремені. «З новим об’єктом ми готові до майбутнього».

Інвестиції включають підготовку до використання електромобілів. Для цього встановили вісім зарядних точок для електромобілів і чотири зарядні точки для електровантажівок. Для допомоги водіям також створено додатковий центр управління. The Dachser У відділенні вантажно-транспортного центру зараз працює близько 200 осіб.

Тісна інтеграція з морськими перевезеннями

Бремен є важливим вузлом в Dachser мережі. Постачальник послуг логістики налічує понад 350 людей у ​​різних точках міста в таких областях, як промислові та споживчі товари та продукти харчування, а також в офісах, що обслуговують повітряні та морські вантажні перевезення. Що відрізняє бременську філію, так це поєднання морських вантажів із наземним транспортом, тобто подальшим транспортуванням вантажівками. «Ми дуже тісно співпрацюємо з нашими колегами з Dachser Повітряна та морська логістика — все взаємопов’язане», — говорить Шрейдер. «Це дає клієнтам перевагу отримання глобальних логістичних послуг з одного джерела. Тому що в Бремені морські вантажі надходять безпосередньо в нашу наземну транспортну мережу та доставляються одержувачам по всій Європі. Це робить ланцюг поставок більш передбачуваним і ефективнішим, оскільки ми можемо самостійно керувати всіма процесами».

Ось чому DachserРозташування Бремена з хорошою інфраструктурою класифікується як контейнерна вантажна станція в Dachser транспортна мережа. Це прискорює процеси, пов’язані з морськими вантажними перевезеннями, усуваючи часто значний час транзиту та перевантаження, який виникає в інших великих завантажених портах. «У Бремені ми особливо швидкі та гнучкі, і ми завжди надаємо нашим клієнтам огляд усього ланцюжка поставок», — говорить Шрейдер. Завершують два склади для продуктів харчування та промислових товарів Dachserасортимент у Бремені.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини