Crypto Bank Silvergate змушений повернути BlockFi депозит у розмірі 9,85 млн доларів США через поточну суперечку про банкрутство

Джерело зображення: Yahoo Finance

Криптодружній банк Silvergate був змушений повернути BlockFi 9,85 мільйона доларів у рамках триваючої процедури банкрутства криптокредитора.

Згідно з наданими документами на веб-сайті радника з реструктуризації BlockFiу п’ятницю суд у справах про банкрутство, який спостерігає за процесом реструктуризації BlockFi, зобов’язав Silvergate негайно перерахувати 9,85 мільйона доларів неіснуючому криптокредитору.

Це розпорядження було прийнято після того, як BlockFi і Silvergate уклали угоду в серпні 2020 року, згідно з якою Silvergate діяв як депозитарна установа «щодо кредитних і/або дебетових записів, ініційованих BlockFi через Silvergate на рахунки, які ведуться в Silvergate та інших депозитних фінансових установах».

У листопаді 2021 року BlockFi погодився створити резерв, який містить 10 мільйонів доларів. В угоді було зазначено, що обліковий запис буде припинено через 90 робочих днів після останнього відповідного переказу, надаючи BlockFi необмежений доступ до цих коштів.

«Silvergate має негайно перерахувати 9 850 000 доларів США з резервного рахунку Silvergate на рахунок, визначений боржниками», — йдеться в наказі, дозволяючи Silvergate зберігати решту 150 000 доларів США на резервному рахунку.

Ухвала суду є частиною поточної процедури банкрутства BlockFi, яка стала першою компанією подати заяву про банкрутство після краху FTX. Криптокредитор має понад 100 000 кредиторів і винен цим кредиторам від 1 до 10 мільярдів доларів.

Заснована в 2017 році BlockFi була кредитором цифрових активів, який колись оцінювався в 3 мільярди доларів. Станом на 2021 рік BlockFi мала депозити клієнтів на суму від 14 до 20 мільярдів доларів США та надала позики на 7,5 мільярда доларів.

Примітно, що хоча BlockFi і Silvergate працювали разом протягом останніх років, вони не мали дуже близьких стосунків. Після краху BlockFi компанія Silvergate заявила, що це сталося менше ніж 20 мільйонів доларів США криптокредитору, додавши, що він не є зберігачем кредитів BlockFi, забезпечених біткойнами SEN Leverage, і не має інвестицій у BlockFi.

Silvergate бачить відтік клієнтів через занепокоєння щодо свого фінансового стану

Раніше цього тижня Silvergate оголосив, що не зможе вчасно подати свій річний фінансовий звіт 10-K до SEC і що він оцінює свою здатність залишатися в бізнесі. Акції банку впали більш ніж на 55% у четвер після оголошення.

Silvergate був серед кредиторів, які найбільше постраждали від падіння FTX у листопаді минулого року. Як повідомляє Silvergate постраждав від банку після краху FTX, і йому довелося продати боргові цінні папери на суму 5,2 мільярда доларів, які вона тримала на своєму балансі, зі значними збитками, щоб покрити близько 8,1 мільярда доларів, виведені користувачами.

Як наслідок, він зазнав збитків у розмірі 718 мільйонів доларів, що, як повідомляється, перевищує загальний прибуток банку з 2013 року. Крім того, на кінець 2022 року Silvergate мав лише 3,8 мільярда доларів депозитів порівняно з 11,9 мільярда доларів у 2021 році.

Кілька криптокомпаній, включаючи Coinbase, Paxos, Galaxy Digital і Kraken, припинили свої відносини з банком після того, як він подав новини в середу. MicroStrategy і Tether також мають розкрито вони не мали істотного впливу на банк.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини