Crypto Asset Manager Grayscale прогнозує підтримку CBDC з боку наступного президента США, не знаходить розриву між червоним і синім у Crypto Stance

Джерело: Adobe/Ascannio

Менеджер криптоактивів Відтінки сірого вірить, що наступний президент Сполучених Штатів підтримає розробку та впровадження a цифрова валюта центрального банку (CBDC).

В остання публікація в блозіGrayscale стверджував, що поточні лідери в обох політичних партіях висловили свою прихильну позицію щодо CBDC.

У компанії заявили, що обидва Джо Байден і Дональд Трампякі зараз лідирують у президентських опитуваннях 2024 року серед відповідних партій, заявили про свою готовність досліджувати CBDC.

Хоча два кандидати, здається, погоджуються щодо CBDC, їхнє ставлення до біткойнів менш захоплене.

Трамп публічно назвав біткойн «аферою» і одного разу написав у Твіттері, що він «не прихильник біткойна та інших криптовалют, які не є грошима, і чия вартість дуже мінлива та базується на повітрі».

Так само про позицію Байдена можна зробити висновок з його підтримки 30% податку на видобуток біткойнів, що могло мати погані наслідки для гірничодобувної промисловості в США.

Grayscale не прокоментувала загальну позицію Трампа щодо крипто- та цифрових активів, хоча відзначила його явну прихильність до незамінні токени (NFT).

Як повідомлялося, у Трампа є запустив і продав дві колекції NFT так далеко.

Тим часом докази загальної підтримки Байденом цифрових активів можна знайти в його «Виконавчому наказі про забезпечення відповідального розвитку цифрових активів».

Однак Економічний звіт президента за 2023 рік, інший документ Білого дому, не висловлював такого ж рівня ентузіазму щодо криптовалют.

Також присутні крипто-дружні кандидати

Є також кілька крипто-дружніх кандидатів, в тому числі Роберт Кеннеді мл. і Рон ДеСантісякі зараз займають друге місце у своїх партіях.

Нещодавно, Кеннеді виявив, що він купив два біткойни (BTC) за кожного з його семи дітей.

Цей крок відбувся після того, як він широко підтримав біткойн під час Майамі біткойн-конференція відбувся з 18 по 20 травня ц.р.

Він назвав криптовалюту «вправою в демократії» під час свого добре сприйнята основна доповідь на заходіназвавши біткойн «оплотом» проти «державної та корпоративної експансії та вторгнення».

«Як президент, я подбаю про те, щоб ваше право володіти та використовувати біткойн було непорушним».

Примітно, що і Кеннеді, і ДеСантос також висловили свою опозицію щодо CBDC.

Ще в травні, ДеСантос підписав вексель заборона CBDC у штаті, заборона на використання CBDC, виданих іншими урядами, і заклик до інших штатів використовувати їхні комерційні кодекси для встановлення подібних заборон.

Водночас серед претендентів від республіканців також є більше прокрипто-кандидатів.

Вівек Рамасваміякий, за оцінками Grayscale, має рівень підтримки в 7% порівняно з 63% у Трампа, також вважається прихильником біткойнів і анти-CBDC.

Крім того, республіканець, мер Маямі Френсіс Суаресвідомий своєю голосною підтримкою криптотехнологій, був названий найпристраснішим прихильником крипто з усіх кандидатів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини