Consultancy запускає набір протоколів для розробки вантажних повітряних перевезень

SASI World оприлюднив повний набір протоколів для аеропортів, авіакомпаній і операторів аеропортів для обробки повітряних вантажів у пост-COVID середовищі.

«Десятиліття досвіду управління та аналізу SASI World показали, що галузь все ще працює у фрагментованому середовищі стандартів і правил. Жодна організація не має набору протоколів, які б керували галуззю», — заявили в компанії з консультаційних послуг.

Smart Cargo Airports, як стверджується, об’єднує найновіші технологічні, екологічні, нормативні та операційні елементи в аеропорту, необхідні для впровадження нових і конкурентоспроможних продуктів авіакомпаній.

Його було розроблено в консультаціях із замовниками та містить інформацію від Комітету коридорів даних UN-CEFACT та ICAO. SASI стверджує, що встановлює стандарти, щоб задовольнити вимоги бенефіціарних вантажовласників, керуючись попитом на швидкість, прозорість, якість і відповідність екологічним вимогам, а також економічні потреби.

Пакет для авіакомпаній містить вказівки щодо перспективної стратегії та планування майбутніх технологій, таких як E-VTOL, програма Data and Logistics Corridor і постійно оновлювані стандарти обслуговування для об’єктів, наземного обслуговування та адміністрації аеропорту.

«Найважливіше те, що аеропорти є партнерами для розвитку ринку та вдосконалення продуктів», — додав SASI.

Для аеропортів продукт охоплює аспекти, починаючи від роботи з розробниками та керівниками аеропортів щодо розвитку об’єктів, технологій та інфраструктури, до питань безпеки та практик (включно з кібербезпекою) і впровадження системи спільноти вантажів зі стандартами та протоколами для участі в даних і Програма логістичного коридору. Також включено найкращі практики та стандарти для засобів наземного обслуговування та набір тренінгів для зацікавлених сторін аеропорту.

«Постійні обговорення з глобальними BCO, авіакомпаніями та керівництвом ГСГ підтвердили необхідність такої програми для отримання високоякісних послуг», — сказав STASI. «Клієнти високо цінують як дані про ланцюжок постачання в усьому ланцюжку постачання, так і систему з вбудованим резервуванням, яка забезпечує дотримання всіх SLA та KPI».

Президент і генеральний директор SASI Стен Райт сказав, що авіакомпанії хотіли представити нові продукти, але їм часто заважали аеропорти, оператори та державні установи, які не були готові прийняти їх. Більшість гравців у секторі авіавантажних перевезень працювали в бункерах, додав він.

Віце-президент SASI Чарльз Едвардс підкреслив необхідність переходу галузі від транзакційних домовленостей до довгострокових відносин і співпраці, що зміцнить можливості гравців справлятися зі збоями, які стали регулярними явищами.

Рух до реалізації протоколів, створених SASI, вже триває, йдеться в повідомленні. Декілька аеропортів, таких як Чикаго Рокфорд, Філадельфія, Анкорідж і Едмонтон, почали процес впровадження, тоді як інші, включаючи розробників і постачальників систем даних і агентів з обслуговування, перебували на стадії оцінки та випробування, додає він.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини