Coinbase запускає базу блокчейнів рівня 2, щоб запропонувати швидкі, недорогі та безпечні транзакції – ось що вам потрібно знати

Джерело: AdobeStock / gguy

Велика американська криптобіржа Coinbase оголосила про запуск власного блокчейна рівня 2 для Ethereum (ETH) під назвою База.

Base представляє себе як «безпечний, недорогий, зручний для розробників» спосіб створення децентралізованих додатків (dapps) і слугуватиме домом для власних продуктів Coinbase у мережі та відкритою екосистемою для розробників.

Біржа оголосила про запуск у блозі пост у четвер, де також було сказано, що база вже відкрита для розробників у тестовій мережі.

«Наша мета з Base — зробити onchain наступними онлайн-користувачами та користувачами 1B+ у криптоекономіці», — йдеться в повідомленні. Він також пояснив, що Base буде сумісна з іншими популярними блокчейнами рівня 1, такими як Solana (SOL), а також з базовим рівнем Ethereum та іншими мережами другого рівня Ethereum.

Прогресивна децентралізація та відсутність жетонів

У повідомленні додано, що хоча Coinbase «інкубує» нову мережу, план полягає в «поступовій децентралізації мережі з часом».

Далі стало ясно, що немає планів щодо випуску рідного токена для ланцюжка, таким чином кидаючи виклик широко поширеній думці про те, що нові токени якимось чином необхідні для забезпечення децентралізованого протоколу або безпеки мережі.

Найближчим наступним кроком буде забезпечення успішної тестової мережі Base, а потім надання більш детальної дорожньої карти, а також додаткових ресурсів для розробників «у найближчі тижні», — йдеться в повідомленні.

МОНЕТА зростає

Акції Coinbase, які котируються на фондовій біржі Nasdaq, виросли за вчорашній день на 1,93% до 62,36 доларів після оголошення новин про нову мережу рівня 2. Проте акції подешевшали на 1,36% на передринкових торгах у п’ятницю до 61,51 долара на момент публікації.

Coinbase спостерігав відскок у ціні своїх акцій цього року разом зі зростанням цін на криптовалюту. З початку 2023 року акції зросли на пристойні 85,6% завдяки покращенню настроїв у криптовалютному секторі.

Ціна COIN з початку року. Джерело: Google

Coinbase має «незрівнянне охоплення»

Коментуючи запуск Base, Адам Кокран, партнер Cinneamhain Ventures і учасник кількох проектів DeFi, сказав, що вважає, що люди будуть здивовані набором функцій Base. Це буде так, навіть якщо мережа виявиться не кращою за існуючі мережі рівня 2, такі як Optimism, сказав він.

«Техніка важлива, охоплення краще», — написав Кокран у Twitter, вказуючи, що Coinbase має «незрівнянне охоплення як з боку користувачів (110 мільйонів користувачів), так і з боку партнерства».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини