CJ Logistics розширить присутність у США за допомогою трьох нових стратегічних центрів

Художнє враження від логістичних центрів. Джерело: CJ Logistics

Найбільша група 3PL у Південній Кореї, CJ Logistics, витратить близько 457 мільйонів доларів на будівництво логістичних центрів у трьох містах США: Елвуд, Дес-Плейнс і Секокус.

Мета полягає в тому, щоб забезпечити зростання обсягів південнокорейського експорту до США та розширити його присутність у Північній Америці.

Державна установа фінансування суден Korea Ocean Business Corp допоможе фінансувати будівництво об’єктів.

Останніми роками Південна Корея доставляє до США більше електромобілів, вторинних акумуляторів і мікрочіпів – минулого року експорт у контейнерах до США зріс на 5% порівняно з попереднім роком до 2,06 млн. теу. Експорт мікрочіпів склав 129,2 мільярда доларів, що зробило Південну Корею другим за величиною експортером мікрочіпів після Тайваню.

CJ Logistics вийшла на ринок Північної Америки в червні 2018 року після придбання американської компанії 3PL DSC Logistics і придбання мережі складів і вантажівок.

Нові логістичні центри матимуть загальну площу близько 3,9 м², що еквівалентно 50 футбольним полям. Місце в Елвуді розташоване поруч із терміналами BNSF і Union Pacific, найбільших залізничних вантажних компаній США, що полегшує доставку по всій території США протягом одного-двох днів.

Центр Des Plaines знаходиться поблизу Чикаго, одного з найбільших міст США та ключових споживчих ринків, а також міжнародного аеропорту О’Хара, а об’єкт Secaucus буде поблизу порту Нью-Йорка та аеропорту Джона Кеннеді.

Будівництво планується розпочати в першому кварталі 24 року з поетапним завершенням з першого півріччя 26 року до 2027 року.

CJ Logistics планує використовувати більше автоматизації, великих даних і штучного інтелекту у своїй діяльності, включаючи розгортання роботів, автономних навантажувачів і розумних систем пакування.

Генеральний директор Кан Сін Хо сказав: «Ми прагнемо підтримувати нашу базу клієнтів у Північній Америці, південнокорейські компанії та продавців електронної комерції, коли вони виходять на ринок США. Використовуючи нашу передову логістичну інфраструктуру та операційні можливості, ми прагнемо підвищити цінність клієнтів, виступати стратегічним партнером для наших клієнтів, які можуть отримати вигоду від глобальних і мультимодальних рішень, і розширити «K-Wave» [South Korean pop culture] у бізнес-сектор».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини