Чи стійкий бичачий імпульс?

У постійно мінливому світі криптовалют, Bitcoin знову продемонструвала свою стійкість, коли оптимістично налаштовані трейдери підтримували ціну знакової монети на рівні 34 000 доларів США.За останні 24 години обсяг торгів склав приголомшливі 18,37 мільярда доларів, хоча й зазнав невеликого падіння на 2%.

Незважаючи на ці коливання, переважання біткойна на ринку не зупинилося, він міцно утримує свою позицію №1 на CoinMarketCap. Його поточна ринкова капіталізація становить величезні 665,9 мільярда доларів. Говорячи про пропозицію, 19,53 мільйона монет BTC знаходяться в активному обігу, з максимальним обмеженням, встановленим у 21 мільйон монет BTC.

Зануртеся в наш комплекснийПрогноз курсу біткоіни щоб розкрити фактори, що впливають на поточну позицію BTC і те, що потенційно готує майбутнє.

Прогнозування ціни біткойна

Занурившись у щоденний графік для нашого аналізу, опорна точка для Bitcoin позначається на рівні 33 920 доларів, що цікаво збігається з рівнем корекції Фібоначчі 23,6%. Що стосується рівнів опору, безпосередній рівень опору знаходиться на рівні 34 500 доларів США, потім 35 250 доларів США, а потім 36 150 доларів США.

З іншого боку, негайна підтримка очікується на рівні 33 000 доларів США, що відповідає рівню корекції Фібоначчі у 38,2%. Це відстає від рівнів підтримки в $32 450 і $31 800, що відображає корекцію Фібоначчі на 50% і 61,8% відповідно.

З технічної точки зору значення індексу відносної сили (RSI) становить 57. Це значення, трохи вище середини, відображає бичачий настрій на ринку, демонструючи переважаючий імпульс купівлі.

Крім того, 50-денне експоненціальне ковзне середнє (EMA) для біткойна становить 32 800 доларів США. Оскільки поточна ціна біткойна коливається вище цієї EMA, це сигналізує про короткостроковий бичачий тренд.

Графік цін на біткоіни
Графік цін на біткойн – Джерело: Tradingview

Спостерігаючи за моделями щоденних графіків, біткойн, здається, займає сильну позицію, стабільно тримаючись вище подвійного нижнього рівня підтримки в 33 450 доларів. Крім того, рівень Фібоначчі у 23,6% стримує будь-який істотний спадний тренд.

Очевидна червона рамка на графіку вказує на фазу консолідації, припускаючи, що інвестори можуть шукати вагому причину, щоб викликати значний прорив.

Підводячи підсумки

Підсумовуючи, загальна тенденція для біткойна схиляється до зростання, особливо якщо йому вдасться зависнути над порогом у 33 900 доларів. І навпаки, якщо він пробивається нижче цього рівня, на горизонті може бути ведмежий тренд.

Враховуючи поточні показники та ринковий пульс, цілком імовірно, що біткойн може спробувати протестувати рівень опору в 34 500 доларів у наступні дні.

Однак трейдерам важливо бути пильними, враховуючи як технічні показники, так і умови глобального ринку, оскільки криптовалютний домен, як відомо, нестабільний. Прийняття обґрунтованих рішень на основі поєднання цих показників завжди є найрозважливішим підходом.

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Будьте в курсі подій у світі цифрових активів, досліджуючи нашу підібрану колекцію з 15 найкращих альтернативних криптовалют і ICO-проектів, за якими варто стежити у 2023 році. Наш список склали професіонали з Industry Talk та Криптоновинизабезпечуючи консультації експертів і критичну інформацію для ваших інвестицій у криптовалюту.

Скористайтеся цією можливістю, щоб відкрити потенціал цих цифрових активів і бути в курсі.

Відмова від відповідальності: криптовалютні проекти, схвалені в цій статті, не є фінансовою порадою автора публікації чи публікації – криптовалюти є дуже мінливими інвестиціями зі значним ризиком, завжди проводите власні дослідження.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини