Чи не пізно купувати XRP? Криптоексперти дають свої прогнози ціни XRP

Монета XRP. Джерело: Adobe

XRPкриптовалюта, яка підтримує криптоплатежі Ripple децентралізований публічний блокчейн (називається XRP Ledger) востаннє переходив з рук у руки трохи менше, ніж 0,39 долара за токен, знизившись приблизно на 2,5% за день на тлі помірного відкату ширших цін на криптовалюту від останніх максимумів. Зараз XRP падає майже на 5% від багатотижневих максимумів понеділка в районі $0,4070.

Відкат від останніх максимумів стався, незважаючи на деякі нещодавні позитивні новини про те, що Ripple знайшла нового ділового партнера в ОАЕ. Joyalukkas Exchange буде використовувати Ripple На основі XRP Продукт ліквідності на вимогу для оптимізації транскордонних платежів, згідно з дописом керуючого директора біржі на LinkedIn.

Небажання XRP продовжувати підвищуватися до 0,40 дол. США сталося через те, що XRP стикається зі значним опором низхідного тренду, що пов’язує максимуми аж до вересня минулого року. Якщо XRP зможе піднятися до середини $0,40 в найближчі тижні, можливо, якщо ширше ралі криптовалютного ринку відновиться, то це може спровокувати швидкий рух вище до опору в області $0,50-55.

Криптоексперти дають свої прогнози цін

Популярний криптовалютний ютубер Myles G Investments сказав, що, на його думку, XRP, «ймовірно, буде однією з найефективніших монет цього року». Він додав, що XRP, схоже, починає вириватися зі свого ведмежого ринку.

В іншому місці популярний ютубер Crypto King зазначив, що XRP може мати 100-кратний потенціал, якщо Ripple зможе виграти суд проти Комісії з цінних паперів і бірж США, яка звинуватила Ripple у випуску XRP як неліцензійного цінного паперу.

Чи не пізно купувати XRP?

Питання чи так запізно купити актив ніколи не є правильним питанням. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо на основі вашого власного дослідження ви вважаєте, що XRP представляє хорошу винагороду за ризик за поточними цінами та, ймовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, ймовірно, варто придбати трохи. Це незалежно від останніх показників токена. Якщо ви не вважаєте, що XRP представляє хорошу винагороду за ризик, тоді тримайтеся подалі.

Купуйте XRP зараз

Варто розглянути альтернативи XRP

Найближчий прогноз XRP є дещо позитивним, якщо загальний ринок також тримається добре. Трейдери, які шукають швидшого прибутку, можуть віддати перевагу розгляду інших високопотенційних токенів, таких як ті, що продаються в передпродажі, обіцяючи майбутні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини