Чи не пізно купувати шиба-іну? Криптоексперти дають свої прогнози ціни SHIB

Монета Шиба-Іну (SHIB). Джерело: Adobe

Шиба-іну (SHIB), криптографічний токен ERC-20 на основі Ethereum і другий за популярністю мем-монет, натхненний собаками, після Dogecoin, у п’ятницю відзначає пристойне відновлення після кількох нестабільних днів. SHIB/USD востаннє переходив із рук у руки трохи на північ від $0,000013 і трохи вище свого 21-денного ковзного середнього на рівні $0,0000129, хоча все ще приблизно на 6,0% нижче порівняно з попередніми тижневими максимумами в районі $0,000014.

Шиба-іну відмахнувся від кількох негативних заголовків за останній день-два, включаючи значне падіння швидкості спалювання криптотокена, як повідомляє shibburn.com – за останні 24 години спалення SHIB скоротилося більш ніж на 90%. Тим часом один із провідних розробників Shiba Inu нещодавно оголосив у своєму телеграм-каналі, що 50 проектів, які висловили зацікавленість у розробці майбутнього протоколу рішення для масштабування Ethereum рівня 2 Shiba Inu, більше не відповідають на його повідомлення.

Шиба-іну Розробники сподіваються незабаром забрати основну частину торгівлі SHIB з блокчейну Ethereum, запустивши власне рішення для масштабування, яке також рекламується для сприяння швидкому розширенню екосистеми web3 Shiba Inu.

Прогноз ціни Shiba Inu у міру наближення запуску Shibarium

Докази збільшення купівлі Ethereum whale, ймовірно, допомагають підтримати ціну SHIB. За даними веб-сайту моніторингу блокчейн-активності WhaleStats, Shiba Inu увійшов до 10 найбільш куплених монет 500 найкращими китами Ethereum за останні 24 години.

Відповідно до твіту веб-сайту в четвер, Shiba Inu є найбільшим нестабільним токеном ERC-20, яким володіють 2000 найкращих китів Ethereum. Вони володіють загалом 679 мільйонами доларів, що значно випереджає наступний нестабільний токен ERC-20 Polygon (MATIC) із 192 мільйонами доларів.

Куди далі для шиба-іну?

Технічна упередженість Shiba Inu виглядає позитивною. По-перше, криптовалюта продовжує отримувати підтримку від короткострокового висхідного тренду, який триває з кінця січня, а також від 21DMA. Тим часом середньостроковий ухил SHIB також виглядає добре після того, як на початку лютого криптовалюта прорвалася на північ від довгострокової низхідної лінії тренду, яка діяла з серпня минулого року.

Хоча SHIB/USD все ще приблизно на 17% нижчий порівняно з попередніми місячними максимумами у верхніх $0,000015s, повторна перевірка цих рівнів виглядає ймовірною в найближчі тижні, особливо в світлі нещодавнього «золотого хреста». Саме тут 50DMA перетинає 200DMA і сприймається багатьма техніками як сигнал покупки або, принаймні, як середньостроковий бичачий знак.

Якби SHIB зміг піднятися вище своїх попередніх місячних максимумів трохи нижче $0,000016, це відкрило б двері для швидкого підйому до довгострокової зони підтримки, яка перетворилася на опір $0,000018. Прорив вище тут розблокує потенційний рух до іншої важливої ​​зони підтримки, що перетворилася на опір, близько $0,000022.

Crypto Expert дає прогноз ціни SHIB

Згідно з новинами популярного YouTuber HueFin, орієнтованого на криптовалюту, SHIBA продовжуватиме мати позитивну тенденцію до зростання, доки він залишатиметься вище лінії тренду, що поєднує мінімуми кінця грудня та початку січня.

Чи не пізно купувати шиба-іну (SHIB)?

Питання чи так занадто пізно купувати актив ніколи не є правильним запитанням. Відповідь завжди: ніколи. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо на основі ваших власних досліджень ви вважаєте, що SHIB, імовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, можливо, його варто придбати. Якщо ні, то тримайтеся подалі.

Альтернативи SHIB

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд із SHIB, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини