Чи не пізно купувати Polygon? Криптоексперти дають свої прогнози цін MATIC

Багатокутник. Джерело: Adobe

MATIC, тикер для криптовалюти, що забезпечує рішення для масштабування Ethereum рівня 2 Багатокутник, різко зменшився за останні кілька днів після того, як став перекупленим відповідно до 14-денного індексу відносної сили на початку цього місяця. Це збіглося з тим, коли MATIC досяг нових багатомісячних максимумів у районі 1,57 долара США, а зараз криптовалюта впала приблизно на 15% — близько 1,34 долара США. На даний момент MATIC тримається на північ від свого 21-денного ковзного середнього (DMA) і області опору, що перетворилася на підтримку, близько 1,30 долара.

Криптоексперти дають свої прогнози цін

За даними популярного YouTube-каналу, Altcoin Buzz відзначив вражаюче зростання, яке нещодавно спостерігалося в екосистемі Polygon – на початку цього тижня Polygon вдалося перевершити Solana за щоденними продажами NFT (за обсягом у доларах США), посівши друге місце того дня після лише Ethereum, за матеріалами Cryptoslam.io. За останні сім днів Polygon отримав загальну суму майже 7,5 мільйонів доларів США від продажів NFT, ставши третім за величиною блокчейном.

І це ще до того, як торгову платформу NFT Y00ts навіть розгорнули на протоколі Polygon, цитує Altcoin Buzz слова співзасновника Polygon. Величезне зростання екосистеми Polygon проявляється в інших показниках. Згідно з даними, наданими Token Terminal, щоденні комісії також зросли, досягнувши максимуму в майже 350 000 доларів на початку цього місяця, що приблизно в 10 разів більше ніж попередні річні рівні.

Цей стрибок комісії означає, що Polygon тепер виглядає так само дешево, як і весь рік, виходячи зі співвідношення поточної ринкової капіталізації та комісії. Коефіцієнт минулого разу становив близько 215, порівняно з попередніми річними максимумами понад 500. Це могло б спонукати биків продовжувати завантажувати Polygon і продовжувати рух криптовалюти вище в межах каналу бичачого тренду, який діє з початку року. .

Якщо MATIC знайде підтримку в каналі бичачого тренду, ймовірно швидке повернення до попередніх місячних максимумів у районі 1,56 долара. Оскільки всі основні ковзні середні зростають вище, цифри зростання Polygon продовжують вражати, а ширші ринки криптовалюти продовжують виглядати здоровими цього року, незважаючи на останній відкат, бики MATIC залишаються впевненими, що повторне тестування максимумів кінця березня/початку квітня 2022 року є ймовірним. . Цінові прогнози таким чином залишається бичачим.

Чи не пізно купувати MATIC?

Питання чи так запізно купити актив ніколи не є правильним питанням. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо на основі вашого власного дослідження ви вважаєте, що MATIC представляє хорошу винагороду за ризик за поточними цінами та, ймовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, можливо, варто придбати. Це незалежно від останніх показників токена. Якщо ви не вважаєте, що MATIC представляє хорошу винагороду за ризик, тоді тримайтеся подалі.

Купуйте MATIC зараз

MATIC Альтернативи для розгляду

Найближчий прогноз MATIC виглядає досить позитивним. Але трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть захотіти розглянути інші високопотенційні токени, наприклад ті, що продаються на передпродажній основі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини