Чи не пізно купувати Filecoin? Криптоексперти дають свої прогнози ціни FIL

Filecoin. Джерело: Adobe

FIL, тикер для криптовалюти Filecoin, який забезпечує блокчейн-протокол Filecoin для децентралізованого зберігання даних, останніми днями перестав передихати після вражаючих успіхів на початку цього місяця. FIL/USD востаннє переходив з рук в руки близько 7,75 доларів США, зараз більш ніж на 18% нижче порівняно з попередніми місячними максимумами в районі 9,50 доларів США, хоча криптовалюта залишається вищою майже на 50% за місяць.

Агресивне зростання Filecoin Цей місяць настав після того, як розробники протоколу blockchain рівня 1 оголосили дату запуску Filecoin EVM. Оновлення відбудеться 14тис березня, принесе можливість програмування смарт-контрактів у основну мережу Filecoin і має сприяти прискореному прийняттю протоколу.

Куди далі Filecoin?

FIL/USD може легко повернутися до рівня $7,0, враховуючи відсутність тимчасової підтримки, щоб запобігти подальшому падінню. Інші області підтримки, на які варто звернути увагу, включають максимуми листопада 2022 року в районі 6,50 доларів США та максимуми початку лютого в районі 5,80 доларів США.

Оскільки на початку цього місяця агресивний прорив FIL від низхідного тренду, що пов’язував максимуми з минулого жовтня, бики, ймовірно, залишаться під контролем у середньостроковій перспективі. FIL/USD може легко відскочити від будь-якого з вищезгаданих рівнів підтримки, при цьому бики націлені на можливе випробування максимумів серпня 2022 року в районі 11,40 доларів.

Експерти дають свої прогнози ціни Filecoin

Популярний криптовалютний ютубер Cilinix Crypto очікує, що Filecoin залишатиметься оптимістичним напередодні запуску Filecoin EVM 14тис березня, зазначивши, що він може відскочити та піднятися з $7,50.

В іншому місці, говорячи про довший часовий проміжок, популярний криптовалютний ютубер VirtualBacon сказав, що якщо децентралізований Інтернет почне розвиватися, такі протоколи, як Filecoin, ймовірно, стануть ключовим гравцем. Однак, незважаючи на те, що VirtualBacon сказав, що він позитивно ставиться до наративу, який міг би підвищити Filecoin, він не думає, що він зможе повернутися до свого історичного максимуму з 2021 року на рівні 237 доларів.

Чи не пізно купувати FIL?

Питання чи так запізно купити актив ніколи не є правильним питанням. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо, виходячи з власного дослідження, ви вважаєте, що FIL представляє хорошу винагороду за ризик за поточними цінами та, ймовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, можливо, його варто придбати. Це незалежно від останніх показників токена. Якщо ви не вважаєте, що FIL представляє хорошу винагороду за ризик, тоді тримайтеся подалі.

Купуйте FIL зараз

FIL Альтернативи для розгляду

FIL…. Але трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть захотіти розглянути інші високопотенційні токени, наприклад ті, що продаються на передпродажній основі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини