Чи можуть протоколи засідання FOMC сприяти розвитку ринку криптовалют?

Bitcoin, найбільша у світі криптовалюта, не змогла зберегти свій імпульс зростання і впала нижче 24 000 доларів США за останні 24 години, впавши з піку в 25 100 доларів США через значний розворот на ринку криптовалют. Наслідуючи приклад біткойна, Ethereum також спостерігається поступове зниження протягом останніх 24 годин.

Оскільки ринок криптовалют продовжує відчувати нестабільність, усі погляди прикуті до протоколу засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC), який планується опублікувати сьогодні. Очікується, що результат цієї події матиме значний вплив на ринок, зокрема на ціни Bitcoin та Ethereum.

Аналіз ринку криптовалют: Фундаментальна перспектива

Низхідну тенденцію на ринку криптовалют можна в основному пояснити майбутнім опублікуванням попередніх даних про ВВП і показників PCE у Сполучених Штатах, які, як очікується, посилять волатильність ринку.

Крім того, майбутній випуск протоколу лютневого засідання Федерального резерву розглядається як ще один фактор, який змушує інвесторів вагатися та сприяє збиткам біткойнів. Очікується, що в протоколі ФРС центральний банк займе агресивну позицію, яка стримує зростання криптовалюти.

Крім того, раніше опублікований вищий, ніж очікувалося, PMI США дав ФРС додатковий економічний запас для підвищення процентних ставок, додаючи обережності на криптовалютному ринку.

Хвиля зниження ризику на крипто-ринку: погляд на ключові дані США

Незважаючи на появу кількох позитивних нормативних актів для ринку криптовалют, світовий ринок криптовалют не зміг зберегти свій висхідний тренд і за день став негативним. Ймовірно, це пов’язано з обережними настроями інвесторів напередодні протоколу лютневого засідання Федерального резерву, оскільки інвестори очікують більшої ясності щодо процентних ставок у США та курсу монетарної політики.

Крім того, очікується, що майбутній випуск індексу витрат на особисте споживання також збільшить волатильність ринку.

Варто зазначити, що протокол лютневого засідання Федерального резерву, який планується оприлюднити пізніше сьогодні, як очікується, повторить агресивний тон центрального банку.

Це означає, що підвищення процентних ставок обмежить ліквідність, що не добре для криптовалют. Вищі доходи зазвичай спонукають інвесторів забирати свої гроші з більш ризикованих інвестицій.

Цього тижня всі очі також прикуті до опублікованого в четвер звіту про індекс цін на особисті споживчі витрати, який, як очікується, покаже, що інфляція залишалася високою в січні. Це може стати додатковим виправданням для ФРС продовжувати підвищення процентних ставок.

Нові економічні дані, опубліковані у вівторок, показали, що індекс PMI США за лютий виявився кращим, ніж очікувалося, що дало Федеральному резерву більше економічного простору для підвищення процентних ставок, як це було зазначено, що він хоче зробити найближчим часом.

Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк розширює можливості моніторингу віртуальної валюти

Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) має оголосив що він покращив свою здатність виявляти незаконну діяльність, пов’язану з віртуальною валютою, в організаціях, які він регулює. Агентство заявило, що ці оновлення є частиною його постійних зусиль, щоб залишатися конкурентоспроможними в галузі та бути активним у вирішенні проблем, пов’язаних з віртуальними валютами.

Нещодавні вдосконалення Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) для виявлення незаконної діяльності з використанням віртуальної валюти серед організацій, які він контролює, розглядаються як позитивна подія для ринку криптовалют.

NYDFS активно вживає заходів, щоб залишатися конкурентоспроможними та не відставати від віртуальних валют, що розвиваються. Департамент нещодавно оголосив про додаткові можливості для виявлення потенційної інсайдерської торгівлі, маніпулювання ринком і первинної діяльності, пов’язаної з регульованими Департаментом особами та заявниками або потенційним доступом до вказаних адрес гаманців віртуальної валюти.

Очікується, що цей крок допоможе в розширенні криптовалют. NYDFS оголосив про це 21 лютого, але не надав жодних подробиць про «нові інструменти моніторингу ризиків інсайдерської торгівлі та маніпулювання ринком».

Розглянемо технічний аспект ринку.

Ціна біткойна

Дивлячись на технічний аналіз BTC/USD, пара подолала важливий рівень підтримки в 24 500 доларів і почала знижуватися до 23 900 доларів. Однак модель подвійного дна перетворила цей рівень на значний рівень підтримки для біткойна.

Протягом 2-годинного таймфрейму сформувався висхідний трикутник із висхідною лінією тренду, що забезпечує підтримку близько 24 000 доларів. Якщо біткойн впаде нижче цього рівня, наступний рівень підтримки становитиме близько 23 400 доларів. Індикатори RSI та MACD знаходяться в зоні продажу, що додає тиску продажів на біткойн.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Безпосередній рівень опору біткойна становить 24 500 доларів, і зростання тиску на купівлю може призвести до прориву вище цього рівня, виставляючи BTC на наступний рівень опору в 25 200 доларів.

Інвестори уважно стежать за протоколом засідання FOMC, який буде опубліковано сьогодні о 19:00 (GMT). Очікується, що ця подія вплине на майбутні тенденції на фінансових ринках, тому вкрай важливо залишатися зосередженим.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

The ETH/USD пара прорвалася нижче свого мінливого діапазону від $1675 до $1725 і наразі демонструє тенденцію до зниження. Очікується, що наступний рівень підтримки Ethereum буде близько 38,2% рівня корекції Фібоначчі в 1630 доларів.

Якщо низхідний імпульс збережеться і відбудеться ведмежий прорив нижче рівня корекції Фібоначчі 38,2%, спадний тренд може поширитися до рівнів 1600 або 1565 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Якщо пара ETH/USD зможе підтримувати рівень вище 1630 доларів, це може призвести до потенційного відскоку ціни до рівня 1675 або 1740 доларів.

Купуйте ETH зараз

Альтернативи Bitcoin та Ethereum

Крім Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH), на ринку криптовалют є багато інших альткойнів, на які варто звернути увагу. Щоб допомогти інвесторам бути в курсі подій, команда CryptoNews Industry Talk провела аналіз і склала список із 15 найкращих криптовалют, за якими варто стежити у 2023 році.

Цей список регулярно оновлюється новими альткойнами та ICO-проектами, тому рекомендується часто перевіряти останні доповнення.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини