Чутки про те, що SEC готова схвалити ETF ф’ючерси на Ethereum після обвалу цін на криптовалюту

Після загальноринкового обвалу, в результаті якого біткойн впав до рівня 24 000 доларів США на біржах деривативів, що стало найбільшою ліквідацією після краху FTX, стала несподівана новина.

А Bloomberg ексклюзивний, синдикований Yahoo Financeзаявляє, що SEC «налаштована дати зелене світло ETF-ф’ючерсам на ефір».

Чи буде схвалено ETF Ethereum?

Лише через цей заголовок ціна Ethereum різко відскочила від свого мінімуму в 1550 доларів на Binance – навіть досягла 1465 доларів на Bybit – назад до рівня трохи нижче 1700 доларів на момент написання статті.

ETH/BTC наразі зріс на 1% за день, хоча ETH/USDT все ще впав на 6% за останні 24 години, лідируючи в біткоіні, який впав на 7,5%.

Текст у решті статті Bloomberg не такий переконливий:

«За словами людей, обізнаних із ситуацією, регулятор навряд чи блокуватиме продукти, які базуватимуться на ф’ючерсних контрактах на другу за величиною криптовалюту. Майже десяток компаній, включаючи Volatility Shares, Bitwise, Roundhill і ProShares, подали заявку на запуск ETF. Не вдалося відразу визначити, які фонди отримають зелене світло. Офіційні особи зазначили, що кілька можуть до жовтня…

Як прокоментували багато трейдерів у соціальних мережах, якщо підтвердження про схвалення ETF Ethereum надійде лише в жовтні, можливо, ще не буде приводу для святкування.

Ф’ючерсні ETF на біткойн або ефір також не вважаються оптимістичними для криптопростору як спотовий ETF.

А колишній чиновник SEC нещодавно заявив, що будь-який вид біткойн ETF навряд чи буде схвалено найближчим часом, потенційно лише після 2024 року.

Ціна Ethereum підскочить

Розпродаж біткойнів був ініційований новинами про те, що китайська компанія Evergrande подала заяву про банкрутство, а також чутками про те, що SpaceX Ілона Маска продала свої біткойни, що також може бути неточним.

З моменту різкого обвалу ціна Ethereum зросла на 17% на деяких біржах, тепер консолідуючись, оскільки ринок обробляє події, що наближаються до денного закриття.

оновлення – Ethereum закрив день на рівні 1680 доларів, а біткойн на рівні 26 610 доларів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини