Celsius надсилає план реструктуризації банкрутства на голосування кредиторам після схвалення судом

Джерело: Adobe / Canva

Збанкрутілий криптокредитор Celsius має намір провести голосування щодо плану продажу свого активу Fahrenheit Group після схвалення суддею, коли розгляд закінчиться.

Celsius надішле своїм кредиторам бюлетені для голосування за пропозицію в період з 24 серпня по 22 вересня, і в разі схвалення кредитори можуть отримати до 2 мільярдів доларів США, при цьому кожен кредитор отримає прибутки від 67% для власників Earn і 85% для тих, хто був у Програма позик.

У разі схвалення остаточне рішення щодо мирової угоди суд все одно винесе в жовтні, а виплата почнеться до кінця року. Однак клієнти, яких не влаштовує угода, можуть відмовитися від неї, не беручи участь.

Суддя Мартін Гленн із суду з питань банкрутства Південного округу Нью-Йорка виніс таке рішення правляча після річної справи про банкрутство, під час якої кредитори обдумували свої активи.

Тимчасовий генеральний директор Celsius Кріс Ферраро висловив велике бажання побачити остаточне врегулювання справи про банкрутство, яке було б прийнятним для всіх сторін.

«…ми як і раніше зосереджені на створенні найкращих результатів для клієнтів і кредиторів і якнайшвидшому поверненні вартості».

25 травня компанія Fahrenheit виграла тендер на придбання активів Celsius приблизно за 2 мільярди доларів. Угода призведе до того, що активи будуть розподілені між Arrington Capital та іншими компаніями в консорціумі Fahrenheit.

Згідно з угодою, нова компанія отримає приблизно 500 мільйонів доларів США, тоді як американська біткойн-корпорація побудує нові майнінгові потужності, включаючи завод потужністю 100 мегават.

Нова структура висить на волосині

Більшість оглядачів і криптовалютних коментаторів сприймають план реструктуризації компанії в хорошому світлі, хоча остаточне рішення залишається в руках кредиторів.

Угода передбачатиме, що кредитори отримають гроші через повернення Bitcoin (BTC) і Ether (ETH), частки капіталу в новому підприємстві, а також конфіскації від засновника та колишнього генерального директора Алекса Мачинського.

Після банкрутства та подальшого поглинання активів Fahrenheit компанія продовжить розгляд судовий процес проти Мачинського, якого звинувачують у завищенні вартості токена компанії та введенні інвесторів в оману.

Fahrenheit візьме на себе зобов’язання в розмірі 50 мільйонів доларів для нової компанії, включаючи розміщення компанії на технологічній біржі Nasdaq, що надасть користувачам акції частини врегулювання справи про банкрутство.

Поки що угода виглядає міцною для всіх сторін, особливо для кредиторів, оскільки вони нарешті наблизилися до забезпечення своїх активів, хоча й знижені після того, як криптокредитор оголосив про банкрутство минулого року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини