Британські експедитори вітають рішення CMA щодо звільнення консорціумів

Фото 209435851 © Седовукр | Dreamstime.com

Експедитори Великої Британії привітали новини про те, що регулятор конкуренції країни, як очікується, наслідує приклад свого колеги з ЄС і дозволить припинити дію Постанови про блокове звільнення консорціумів лінійного судноплавства після закінчення терміну її дії 24 квітня наступного року.

CBER був частиною великої частини законів ЄС, які були збережені в законодавстві Великобританії після Brexit.

Управління з питань конкуренції та ринків (CMA) у п’ятницю заявило, що після галузевих консультацій, розпочатих на початку року, воно «більше не пропонує рекомендувати заміну збереженого CBER.

«Попередня точка зору CMA полягає в тому, що збережена CBER має закінчитися після закінчення терміну дії 25 квітня 2024 року без заміни», — йдеться в повідомленні.

«Це рішення було прийнято після жовтневих новин про те, що Європейська комісія не буде продовжувати дію Регламенту про блокові виключення консорціумів (CBER), і, якщо воно стане остаточним рішенням, воно стане розумним завершенням поточних публічних консультацій на ринку контейнерів, які CMA проводить з на початку цього року», – сказав генеральний директор Британської міжнародної асоціації вантажних перевезень Стів Паркер.

«Коли CMA оголосив про перегляд у січні цього року, BIFA висловив наше здивування тим, що орган влади оприлюднив попередню позицію, яка пропонувала розширити потенційно модифікований CBER до законодавства Великобританії.

«Отже, ми раді, що CMA фактично скасував це рішення та дійшов того ж висновку, що й Європейська комісія».

Однак CMA також додав, що шукає «відгук про попереднє рішення, перш ніж ухвалить остаточне рішення», яке має бути прийняте 15 грудня і яке, за припущенням пана Паркера, може бути змінено, якщо лобістам судноплавства в Лондоні вдасться переконати міністра Великобританії. держави з питань бізнесу та торгівлі, Кемі Баденок, інакше.

«Ми зазначаємо, що це двоетапний перегляд, і CMA чекає подальших відгуків щодо цієї попередньої рекомендації, перш ніж представити своє остаточне рішення держсекретарю.

«Немає місця для самовдоволення. Судноплавні компанії виступили проти рішення ЄС, і ми розуміємо, що вони лобіювали в Лондоні, щоб Великобританія зберегла певну форму CBER.

«Враховуючи ймовірність того, що судноплавні компанії подадуть нові заяви до CMA, BIFA працюватиме з нашими членами, щоб надати додаткові аргументи на підтримку рішення про те, що CBER втратить чинність», — сказав пан Паркер.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини