Британська логістика вітає «кінець кордону в Ірландському морі»

© Алан5766

Лідери логістики Великобританії привітали зміни до Протоколу Північної Ірландії, що міститься у «Віндзорській рамці», оголошеній Великобританією та ЄС цього тижня.

Представники відділу роздрібної торгівлі, експедиції та митниці Великобританії заявили, що угода – за яку ще голосують депутати – не тільки зменшить напругу з ЄС після Brexit, але й полегшить потік товарів через Ірландське море.

Про це повідомив директор Консорціуму роздрібної торгівлі Північної Ірландії Ніл Джонстон Loadstar: «Наше занепокоєння було чітко враховано, і ми вдячні всім учасникам за всю важку роботу. Ми вивчимо документацію та дуже сподіваємося, що її можна буде запровадити на робочому рівні таким чином, щоб ми могли продовжувати надавати вибір і цінність споживачам у Північній Ірландії».

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що для британських товарів, призначених для республіки, будуть перевірені, але всі товари, які прямуватимуть до Північної Ірландії, будуть проходити через «зелену смугу», а ЄС повертатиме повноваження щодо ПДВ і мита на алкоголь, що застосовуються до цих товарів. Сполучене Королівство – дії, за словами пана Сунака, поклали край нинішньому «кордону в Ірландському морі».

Депутати також зможуть ознайомитися з усіма деталями, причому очікується, що роль Європейського суду буде піддаватися особливому контролю, як і угоди щодо державної допомоги ЄС та інші правила, які, як очікується, залишаться в силі.

Митники, здається, досить впевнені, що він отримає схвалення в парламенті, отримавши підтримку лейбористської опозиції.

Один брокер сказав: «Я хотів допомогти одній компанії, яка витрачала цілий статок на сертифікати здоров’я, оплату ветеринарів, щоб переправляти свіжу їжу через кордон, але тепер, для їхніх магазинів у NI, вантажі можуть бути розділені – це явно гарні новини. Це означає, що вони можуть запропонувати повний спектр послуг для NI та обмежити свої постачання до Ірландії – хоча ветеринари будуть бажати, щоб цей потяг не потрапив у буфери».

Однак генеральний директор iCustoms Аднан Захір попередив, що «мало сказано» про вимоги до звітності та обмеження для тих, хто перевозить товари до Ірландії.

Він сказав: «У трейдерів не все райдужно. У південній Ірландії все ще будуть потрібні повні митні процедури, а також рішення від митних постачальників для оптимізації декларацій і покращення перевірок для розблокування міжнародної торгівлі».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини