Bitstamp припиняє ставку ETH для клієнтів із США через невизначеність законодавства

Джерело: Adobe

Глобальна криптовалютна біржа Bitstamp оголосила про припинення послуги стекінгу Ethereum для користувачів із США.

Біржа встановила 25 вересня кінцевим терміном, коли користувачі можуть заробити винагороди за свої розставлені активи, після чого розставлені токени будуть вилучені та повернуті на облікові записи користувачів, Про це повідомляє Bloomberg.

Посилаючись на невизначеність нормативно-правового ландшафту в США як причину, Bitstamp оголосив: «Враховуючи поточну регулятивну динаміку в США, ми прийняли рішення припинити стейкинг для клієнтів, які проживають у Сполучених Штатах».

Криптобіржі погіршилися на тлі репресій SEC

Як повідомлялося раніше, Bitstamp оголосив припинення семи інших криптовалют, включаючи Polygon (MATIC) і Solana (SOL). Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) визнає всі сім криптовалют, які Bitstamp вилучила з лістингу, «незареєстрованими цінними паперами».

Підхід Комітету з цінних паперів і цінних паперів до регулювання криптовалюти зазнав пильного контролю, оскільки він бореться з наданням остаточної позиції щодо статусу криптовалют.

Відсутність ясності викликала занепокоєння серед користувачів і постачальників послуг. Зокрема, SEC порушила судові процеси проти великих криптобірж, таких як Binance та Coinbase, за нібито пропозицію незареєстрованих цінних паперів і порушення законодавства про цінні папери.

Раніше Комісія з цінних паперів і цінних паперів США наклала на Kraken штраф у розмірі 30 мільйонів доларів за пропозицію послуг стейкинга в лютому.

Пізніше біржі довелося припинити свої послуги криптостейкінгу для клієнтів із США.

Це рішення Bitstamp додає ще один рівень складності, особливо враховуючи те, що стейкинг набув популярності в бурхливому секторі децентралізованих фінансів (DeFi).

Регулюючі органи США намагаються забезпечити чіткі правила щодо криптовалют

Центральне місце в регуляторній головоломці займає рідна криптовалюта Ethereum, Ether. Питання про те, чи слід класифікувати ефір як товар чи цінний папір, залишається ключовим.

Тоді як Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) постійно маркує Ефір як товархарактеристика криптовалюти Ethereum ще остаточно не визначена.

Припинення стейкингу Ethereum для користувачів із США підкреслює нагальну потребу в більш чітких нормативних вказівках, що забезпечують збалансований підхід, який сприяє інноваціям, одночасно захищаючи інтереси інвесторів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини