Біткойн-ведмеді, остерігайтеся – ще одним ключовим показником є ​​сигнал купівлі BTC

Біткойн-ракета. Джерело: Adobe

Ще одним ключовим показником є ​​блимання a Bitcoin сигнал покупки. Про це йдеться в твіті популярного криптоаналітика/інфлюенсера Мохіта Сорута. За словами Сорута, так званий індикатор DCA, який він назвав «матір’ю всіх бичачих сигналів BTC», спалахнув лише вчетверте за всю історію.

DCA означає середню вартість у доларах, метод, який використовують інвестори в криптовалюту, коли вони щодня купують певну суму, щоб забезпечити сприятливу середню ціну. Розширюючи точні параметри свого індикатора, Сорут пояснює, що «щоденний індикатор DCA відстежує прибуток/збиток покупців, які гіпотетично купували фіксовану суму в доларах на біткойн щодня протягом минулого року (365 днів)».

Ринок біткойнів повернувся до прибутковості – знак підвищення?

Знак підвищення від індикатора DCA є ще однією ознакою цього Біткоїни зростання цін з початку року повернуло ринок до прибутковості. Це важливо, оскільки аналітики бачать повернення до Bitcoin прибутковість ринку після тривалого ведмежого ринку та періоду, коли більша частина ринку була збиткова, як провідний індикатор наближення бичачого ринку.

Сигнал індикатора DCA добре узгоджується з двома широковідомими індикаторами, які відстежує криптоаналітична компанія Glassnode. 30-денне просте ковзне середнє (SMA) Bitcoin Індикатор співвідношення реалізованих прибутків і збитків (RPLR) вперше перевищив одиницю минулого квітня на початку місяця. Це означає, що Bitcoin ринок отримує більшу частку прибутку (деномінованого в доларах США), ніж збитків від продажу BTC (або коли кожен BTC рухається).

За словами Glassnode, «загалом це означає, що продавці з нереалізованими збитками виснажені, і існує більш здоровий приплив попиту, щоб поглинути отримання прибутку». Отже, цей індикатор посилає бичачий знак. Історично склалося так, що 30-денний SMA біткойн RPLR повертається вище 1 після тривалого періоду нижче (наприклад, у листопаді 2015 року та квітні 2019 року), що призводить до різкого зростання ціни BTC.

Подібним чином коригований коефіцієнт витраченого прибутку (aSOPR), індикатор, який відображає ступінь реалізованого прибутку та збитку для всіх монет, що переміщуються в ланцюжку, нещодавно перевищив 1, що вказує на те, що ринок отримує прибуток. Озираючись на останні вісім років Bitcoin В історії підвищення aSOPR вище 1 після тривалого перебування нижче цього було фантастичним сигналом для покупки.

Інший індикатор прибутковості ринку, який відстежує CryptoQuant, ще одна криптоаналітична фірма, вперше з 2019 року подає остаточний сигнал про покупку.

Додайте індикатор DCA до списку бичачих сигналів

Індикатор DCA є останнім у постійно зростаючому списку популярних мережевих і технічних показників, які подають бичачий сигнал. Наведені вище два індикатори Glassnode використовуються криптовалютною компанією на їхній популярній інформаційній панелі «Відновлення після біткоін-ведмедя», яку аналітики криптофірми використовують, щоб оцінити, чи може біткойн перейти від ведмежого ринку до довгострокового бичачого ринку. ринку.

Інформаційна панель відстежує вісім індикаторів, щоб визначити, чи біткойн торгується вище ключових моделей ціноутворення, чи зростає чи ні імпульс використання мережі, чи повертається ринкова прибутковість і чи баланс біткойн-статків, номінованих у доларах США, на користь довгострокових HODLer. Як обговорювалося в недавній статті, сім із восьми з цих індикаторів наразі блимає зеленим, і останній восьмий також може незабаром посилати бичачий сигнал.

Стосовно того, де торгується біткойн порівняно з ключовими моделями ціноутворення, BTC цього року перевищив свою 200-денну ковзну середню та реалізовану ціну, обидві з яких становлять трохи менше 20 000 доларів, що є подвійним бичачим знаком на технічному фронті. Ще одним недавнім технічним сигналом про покупку, який схвильував биків, був той факт, що біткойн відчув лише його сьомий «золотий хрест» за останні 10 років. В іншому місці номер Адреси біткоін-гаманця з ненульовим балансом нещодавно підскочив до нового історичного максимуму, що свідчить про те, що до нас приходять нові інвестори.

Інші індикатори в ланцюжку, які відстежує Glassnode, як-от резервний ризик біткойна, як описано в цьому остання стаття, оцінка MVRV-Z, яка «порівнює ринкову вартість і реалізовану вартість, щоб оцінити, коли актив переоцінений або недооцінений», також є яскравими сигналами. Останній нещодавно досяг стійкого відновлення вище нуля після тривалого періоду падіння, що історично траплялося на початку бичачих ринків.

Тим часом, бики також знаходять розраду в аналізі ринкових циклів, яким історично дотримується найбільша в світі криптовалюта за ринковою капіталізацією. На початку січня акаунт @CryptoHornHairs у Твіттері, орієнтований на криптовалюту, визначив, що біткойн майже точно слідує приблизно чотирирічному ринковому циклу, який ідеально дотримується вже понад вісім років.

В іншому місці модель ціноутворення біткойнів, яка широко поширена, демонструє подібну історію. Згідно з моделлю ціноутворення Bitcoin Stock-to-Flow, ринковий цикл Bitcoin становить приблизно чотири роки, причому ціни зазвичай досягають дна десь близько до середини чотирирічного розриву між «хілвінгами» — халвінг Bitcoin — це явище, що триває чотири роки. де винагорода за майнінг зменшується вдвічі, таким чином уповільнюючи рівень інфляції біткойнів. Попередня історія цін свідчить про те, що наступний великий сплеск біткойна відбудеться після наступного удвічі у 2024 році.

Враховуючи все вищесказане, можливо, не дивно, що біткойн продовжує кидати виклик макроекономічним вітрам, таким як нещодавнє підвищення курсу долара США та прибутковості американських облігацій, спричинене зростанням очікувань щодо посилення ФРС після нещодавнього яструбиного падіння. повідомлення від політиків після серії надсильних даних першого рівня США цього місяця.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини