Біткойн тримається вище 29 000 доларів США після неоднозначного звіту про зайнятість у США – що далі з ціною BTC?

Bitcoin / Джерело: Adobe

Біткойн (BTC) ціна тримається в останніх діапазонах на північ від рівня 29 000 доларів після останнього неоднозначного звіту про робочі місця в США за липень.

У звіті зазначено, що в липні в економіці США було створено 187 000 робочих місць, що нижче очікуваного зростання в 200 000.

Крім того, приріст робочих місць у червні на 209 000 було переглянуто нижче до 185 000.

Однак окреме опитування домогосподарств показало, що рівень безробіття несподівано знизився до 3,5% з 3,6% у червні.

Зростання середнього погодинного заробітку також було вищим, ніж очікувалося, у липні зріс на 0,4% порівняно з очікуваним зростанням на 0,3%, підвищивши показник у річному обчисленні до 4,4%.

Щось для кожного

Відсутність реакції в біткойн ціною та більш широкими фінансовими ринками звіт було пояснено тим фактом, що в даних було «щось для кожного».

З одного боку, кількість робочих місць у США явно знижується, причому липневий показник NFP став найнижчим з початку 2021 року.

Це ознака того, що ринки праці виходять із тепла, і ФРС хоче це бачити, оскільки гарячий ринок робочих місць робить боротьбу з все ще надто високою інфляцією в США складнішою (або неможливою, дехто сказав би).

Але знову ж таки, все ще надзвичайно низький (для історичного порівняння) рівень безробіття та зростання заробітної плати, яке залишається значно вищим за цільовий рівень інфляції ФРС у 2,0%, показують, що ринок праці залишається занадто гарячим для смаку ФРС.

На думку ринків, цикл посилення ФРС, швидше за все, завершено

Інвестори, схоже, прийшли до думки, що останній звіт про робочі місця не сильно змінив наратив щодо очікувань посилення ФРС.

Відповідно до Інструмент моніторингу ФРС CMEф’ючерсні ціни на процентну ставку в США передбачають 86% ймовірність того, що центральний банк залишить ставки без змін на наступному засіданні у вересні, що трохи вище, ніж до публікації даних.

Тоді ринки призначають приблизно 75% ймовірність того, що ставки залишаться на поточному або нижчому рівні до кінця року, знову ж таки, незначних змін порівняно з даними до публікації.

Зараз ф’ючерси на відсоткову ставку США приписують приблизно 60% ймовірність того, що ФРС почне знижувати процентні ставки до березня наступного року.

Підсумовуючи, основний сценарій ринку, здається, полягає в тому, що цикл посилення ФРС уже завершено, перш ніж почнеться поступове скорочення в 2024 році.

Коментарі самих політиків ФРС підтверджують цю тезу.

У той час як голова правління Джером Пауелл і надалі намагатиметься залишити двері відкритими для подальшого підвищення ставок, щоб гарантувати, що фінансові умови не послабляться передчасно, президент Федерального банку Атланти Рафаель Бостік був на зв’язку в п’ятницю, заявивши, що не бачить, що потреба в додаткових підвищеннях, щоб зменшити інфляцію, імовірно, цю точку зору поділяє багато інших політиків ФРС.

Що це означає для Bitcoin (BTC)

Отже, оскільки ринок праці в США поступово охолоджується, а інфляція неухильно рухається в правильному напрямку, схоже, що Федеральна резервна система закінчила з посиленням політики.

Враховуючи той факт, що агресивне посилення 2022 року було ключовим фактором розвитку біткойн ведмежий ринок минулого року, кінець циклу жорсткості слід сприймати як позитивний фактор для ціни біткойна.

Тим не менш, кінець циклу жорсткості не означає, що на горизонті є раптове пом’якшення фінансових умов і раптовий стрибок ліквідності.

Оскільки економіка США перевершує очікування в першій половині 2022 року, ринок праці все ще відповідає сильній економіці, а інфляція все ще значно перевищує ціль ФРС у 2,0%, аргументи для значного фінансового послаблення зараз є слабкими.

Подібно до того, як макрос не є великою перешкодою для біткойна зараз, це також не є масовим попутним вітром і, ймовірно, не стане ним, доки ми не проведемо серйозніші дискусії про рецесію в США та зниження ставок.

Наразі оновлення щодо більш специфічних крипто тем, таких як інституційне усиновлення (спотові додатки біткойн ETF і корпоративні кити, як Прив’язати і Мікростратегія) і регулювання ( Регулювання SEC шляхом примусового підходу і глобальні зусилля для проходження регулювання крипто), ймовірно, матиме більший вплив на ціну.

Технічні показники також залишаться важливими, оскільки технічні спеціалісти наразі сумніваються, чи зможе біткойн утриматися на північ від свого висхідного тренду 2023 року, який, схоже, наближається до повторного тестування.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини