Біткойн-шорти знищуються, оскільки ціна BTC ненадовго перевищила 25 тисяч доларів і досягла максимуму за вісім місяців

Біткойн-шторм. Джерело: Adobe

Bitcoin короткі продавці отримали побиття за останні два дні. Це згідно з даними, представленими аналітичним веб-сайтом криптовалютних деривативів coinglass.com, який коротко показує ліквідації Bitcoin майбутні позиції на суму близько 100 мільйонів доларів США на основних біржах за останні дві сесії, протягом яких Bitcoin набрала вражаючих 8,5%.

На поточних рівнях у регіоні 24 100 дол. Bitcoin торгується трохи менше ніж на 13% вище попередніх місячних мінімумів у 21 000 доларів. Ведмежі дзвінки минулого тижня для Bitcoin падіння до рівня в 20 000 доларів зрештою виявилося неправильним Bitcoin натомість у четвер вдалося досягти нового максимуму з червня 2022 року на рівні 25 270 доларів США. Новина про те, що дві найбільші Гора Гокс кредитори отримають більшу частину своїх виплат у BTC, а не у фіаті, що допомогло підштовхнути сплеск у четвер.

Mt Gox була однією з найперших бірж біткойнів, але втратила більшу частину своїх коштів через хакерську атаку ще в 2014 році, яка спричинила згортання біржі, і з тих пір кредитори брали участь у тривалих процедурах повернення активів. Однак внутрішньоденне підвищення, викликане Mt Gox, було недовгим і, схоже, підхопило деяких короткострокових оптимістичних спекулянтів, які робили ставку на поштовх до верхньої позначки в 25 000 доларів, про що свідчить сплеск ліквідації довгих позицій у четвер.

За даними coinglass.com, у четвер було ліквідовано довгі позиції на суму близько 35 мільйонів доларів після ліквідації довгих позицій лише на суму близько 5 мільйонів доларів у середу. Фіксація прибутку після нещодавнього зростання та зупинка тих, хто був надто агресивним у погоні за зростанням, цілком може повернути біткойн нижче 24 000 доларів.

Бики залишаються під контролем у найближчій перспективі

Але нещодавнє відродження від попередніх тижневих мінімумів означає, що біткойн все ще зріс приблизно на 45% цього року, незважаючи на те, що зараз він знизився приблизно на 5,0% від попередніх максимумів сесії. «Бики» залишаються рушійними силами, незважаючи на підвищення в останні тижні курсу долара США та прибутковості облігацій США через очікування додаткового підвищення процентних ставок з боку ФРС цього року внаслідок серії набагато сильніших/більш гарячі, ніж очікувалося, основні випуски даних США.

Деякі аналітики стверджують, що у 2023 році біткойн показав такі хороші результати через те, що минулого року він був настільки перепроданий після обвалу FTX. Інші кажуть, що біткойн почувається добре, оскільки, хоча очікується подальше підвищення процентної ставки ФРС, кінець циклу підвищення процентної ставки не за горами та покращення макросередовища. Інші вказують на різні технічний і метрики в ланцюжкуяк-от нещодавнє зростання біткойнів вище 200 DMA та реалізованої ціни, покращення мережевої активності, підвищення прибутковості ринку біткойнів і «слабка рука» виснаження продавця, оскільки все свідчить про те, що найгірший ведмежий ринок 2022 року вже позаду.

Цінові ризики зберігаються, незважаючи на нові макроризики

Трейдери стежитимуть за публікацією миттєвих даних PMI у сфері послуг, показників ВВП і базової інфляції PCE, а також протоколів останнього засідання ФРС наступного тижня, а макротрейдери стежитимуть за прогнозами зростання, інфляції та монетарної політики в США. Але біткойн і ширший крипто-ринок виявилися надзвичайно стійкими до того, що зазвичай розглядається як зустрічний макрос.

Цінові ризики можуть залишатися в бік зростання в короткостроковій перспективі, хоча, чесно кажучи, це не те повідомлення, яке надсилають ринки опціонів на біткойни. За даними The Block, перекіс 25% дельта опціонів на біткойн, термін дії яких закінчується через 7, 30, 60, 90 і 180 днів, наразі близько нуля, що свідчить про те, що інвестори ставлять приблизно однакову премію на відповідні опціони пут і колл.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини