Біткойн починає бичачий ринок? Ці вісім ключових індикаторів щойно стали зеленими вперше з початку 2021 року

Bitcoin в хмарі. Джерело: Adobe

Раніше цього тижня вісім із восьми ключових ланцюжкових і технічних індикаторів, відстежуваних криптоаналітичною компанією Glassnode «Відновлення після біткоін-ведмедя», щойно сигналізували про те, що наступний бичачий ринок біткойнів може бути тут. Це був перший випадок, коли всі вісім індикаторів блимали сигналом покупки BTC одночасно з березня 2016 року.

Аналітики Glassnode використовують інформаційну панель «Відновлення після ведмежого ринку біткойнів», щоб оцінити, чи перебуває біткойн у процесі переходу від ведмежого ринку до довгострокового «бичачого». Інформаційна панель аналізує, чи Bitcoin торгується вище ключових моделей ціноутворення, незалежно від того, чи зростає чи ні імпульс використання мережі, чи повертається прибутковість ринку та чи баланс номінованих у доларах США Bitcoin багатство на користь довгострокових HODLers.

У четвер один із індикаторів (2-річний Z-показник Revenue From Fees Multiple) дещо зарезервований і більше не блимав сигналом покупки. Однак цей розворот, швидше за все, буде короткочасним, і всі вісім індикаторів, швидше за все, незабаром знову почнуть блимати зеленим в унісон.

Графік затінений світло-блакитним, коли п’ять із восьми індикаторів блимають зеленим, і темно-синім, коли всі вісім індикаторів блимають зеленим.

Це може мати важливі наслідки для Bitcoin ціна. Як показано на малюнку вище, під час бичачого ринку біткойнів на інформаційній панелі Glassnode «Відновлення після біткоін-ведмедя» зазвичай перемикаються між усіма вісьмома та менш ніж вісьмома індикаторами, що блимають зеленим. Це саме по собі нічого не означає для Bitcoin ціна.

Більш значущим тут є момент, коли всі вісім індикаторів панелі приладів починають блимати зеленим кольором вперше після тривалого Bitcoin ведмежий ринок. Востаннє це сталося протягом жовтня 2020 року, коли Bitcoin торгувався близько 11 500 доларів США. До квітня 2021 року біткойн підскочив до 63 000 доларів. До жовтня 2020 року всі вісім індикаторів не блимали зеленим світлом з липня 2019 року, за винятком короткого періоду в квітні 2020 року.

Інші приклади того, коли всі вісім індикаторів почали блимати зеленим вперше за довгий час після тривалого ведмежого ринку біткойнів, включають травень 2019 року та жовтень 2015 року. Усі ці минулі вищезазначені випадки являють собою чудові моменти для покупки біткойнів. Якщо всі вісім індикаторів Glassnode «Відновлення після біткоін-ведмедя» почнуть блимати зеленим кольором якнайшвидше, аналітики можуть сприйняти це як сигнал того, що співвідношення «ризик-винагорода» біткойна за поточних цінових рівнів справді дуже добре.

Демонстрація відновлення після інформаційної панелі Bitcoin Bear

Нижче наведено розбивку кожного з восьми індикаторів, які використовує Glassnode на інформаційній панелі «Відновлення після біткоін-ведмедя».

Сигнали 1 і 2 – біткойн вище 200 DMA та реалізованої ціни

Підйом біткойна у 2023 році став на північ від його 200-денної простої ковзної середньої (SMA) і реалізованої ціни, середньої ціни на момент останнього руху кожного біткойна. Обидва розглядаються як технічні рівні з ключовим довгостроковим значенням. Прорив вище них багато хто розглядає як індикатор того, що короткостроковий імпульс ціни зміщується в позитивному напрямку.

Сигнали 3 і 4 – нова адреса та імпульс доходу від комісії є позитивними

30-денний SMA створення нових біткойн-адрес перевищив свій 365-денний SMA кілька місяців тому, що є ознакою того, що темпи, з якими створюються нові біткойн-гаманці, прискорюються. Це історично траплялося на початку бичачих ринків.

Індикатор Revenue From Fees Multiple став позитивним показником у середу, щоб потім знову стати негативним у четвер. Z-показник — це кількість стандартних відхилень вище або нижче середнього значення вибірки даних. У цьому випадку Z-показник Glassnode — це кількість стандартних відхилень вище або нижче середнього доходу від комісій за біткойн за останні 2 роки.

Сигнали 5 і 6: прибутковість ринку повертається

30-денне просте ковзне середнє (SMA) індикатора співвідношення реалізованих прибутків і збитків (RPLR) біткойнів перевищило одиницю кілька тижнів тому вперше в квітні минулого року. Це означає, що ринок біткойнів отримує більшу частку прибутку (деномінованого в доларах США), ніж збитків.

За словами Glassnode, «загалом це означає, що продавці з нереалізованими збитками виснажені, і існує більш здоровий приплив попиту, щоб поглинути отримання прибутку». Отже, цей індикатор посилає бичачий знак.

Тим часом, скоригований коефіцієнт витраченого прибутку (aSOPR), індикатор, який відображає ступінь реалізованого прибутку та збитку для всіх монет, що переміщуються в ланцюжку, також нещодавно перевищив 1, що вказує на те, що ринок отримує прибуток. Озираючись на останні вісім років історії біткойна, можна сказати, що підвищення aSOPR вище 1 після тривалого перебування на нижчому рівні стало фантастичним сигналом для покупки.

Сигнали 7 і 8: баланс BTC змінився на користь HODLers

Коефіцієнт реалізованого HODL для біткойнів перебував у висхідному тренді протягом останніх 90 днів, що, за даними Glassnode, є ознакою зростання. Криптоаналітична фірма заявляє, що «коли RHODL Multiple переходить у висхідний тренд протягом 90-денного вікна, це вказує на те, що багатство, деноміноване в доларах США, починає повертатися до нових потоків попиту». Це «вказує на те, що прибутки фіксуються, ринок здатний їх поглинути… (і) що довгострокові власники починають витрачати монети», — заявляє Glassnode.

Останній індикатор Glassnode на інформаційній панелі «Відновлення після біткоін-ведмедя» полягає в тому, чи було 90-денне експоненціальне ковзне середнє (EMA) пропозиції біткойнів у прибутку у висхідному тренді протягом останніх 30 днів чи ні. Пропозиція в прибутку – це кількість біткойнів, які востаннє рухалися, коли ціни в доларах США були нижчими, ніж зараз, тобто вони були куплені за нижчою ціною, і гаманець тримає паперовий прибуток. Цей індикатор також блимає зеленим.

Інформаційна панель Glassnode, яка користується широкою популярністю, з’явилася в той час, коли список інших популярних мережевих і технічних індикаторів також блимає позитивними сигналами.

Детальніше: Біткойн-ведмеді, остерігайтеся – ще одним ключовим показником є ​​сигнал купівлі BTC

Враховуючи все вищесказане, можливо, не дивно, що біткойн продовжує кидати виклик макроекономічним вітрам, таким як нещодавнє підвищення курсу долара США та прибутковості американських облігацій, спричинене зростанням очікувань щодо посилення ФРС після нещодавнього яструбиного падіння. повідомлення від політиків після серії надсильних даних першого рівня США цього місяця.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини