Біткойн додає майже 1 мільйон ненульових адрес менш ніж за 1 місяць – що означають позитивні онлайн-тенденції для ціни BTC

Bitcoin. Джерело: Adobe

Менш ніж за місяць Bitcoinмережа додала майже один мільйон гаманців з ненульовим балансом. Згідно з даними, наданими Glassnode, наприкінці лютого кількість ненульових гаманців у мережі впала з приблизно 44,2 мільйона до приблизно 43,8 мільйона до 23 лютого.rd. Однак цей показник з тих пір насолоджувався шаленим відновленням до нового рекордного рівня в 44,778 млн станом на середу, 15тис березня.

Аналітики розглядають кількість гаманців на Bitcoinадреса з ненульовим балансом як грубий проксі для прийняття мережі. Передбачається, що більше гаманців з ненульовим балансом відповідає більшій кількості окремих користувачів мережі та інвесторів Bitcoin. Зростаюча кількість адрес із ненульовим балансом теоретично означає зростання попиту на біткойни, що повинно (у довгостроковій перспективі) підвищити його вартість.

Різке зростання кількості гаманців з ненульовою адресою — не єдиний ланцюжковий проксі для попиту на біткойни, який має позитивну тенденцію. За даними Glassnode, семиденне експоненціальне ковзне середнє (EMA) нових адрес, які взаємодіють з мережею біткойн, зростає з минулого літа та досягло найвищого рівня на початку цього місяця з середини 2021 року.

Семиденний EMA кількості щоденних транзакцій, що здійснюються в мережі біткойн, також зростає з кінця минулого року, нещодавно досягнувши найвищого рівня за останні два роки.

Збільшення кількості активних адрес у семиденній EMA було дещо менш вражаючим, але, незважаючи на це, нещодавно воно також досягло багатомісячного максимуму понад 1 мільйон, який, здається, був максимальною приблизно з середини 2021 року.

Нарешті, навіть семиденна EMA загального обсягу переказів, деномінованого в доларах США, що відбувається в мережі, демонструє деякі дуже пробні ознаки підвищення з дуже пригнічених (за останнім історичним порівнянням) рівнів.

Інші показники ланцюга свідчать про те, що біткойн переходить на новий бичачий ринок

Як обговорювалося в нещодавній статті, більшість мережевих і технічних індикаторів, які відстежує Glassnode на їхній інформаційній панелі «Відновлення після біткоін-ведмедя», яка широко публікується, блимають зеленим кольором, і незабаром усі вісім, ймовірно, блимають зеленим. Glassnode створив цю популярну інформаційну панель, щоб допомогти визначити, чи біткойн переходить від ведмежого ринку до періоду відновлення/нового бичачого ринку.

Інформаційна панель «Відновлення після біткоін-ведмедя» відстежує вісім індикаторів, щоб визначити, чи біткойн торгується вище ключових моделей ціноутворення, чи зростає чи ні імпульс використання мережі, чи повертається прибутковість ринку та чи баланс біткойн-статків, номінованих у доларах США, сприяє довгостроковій перспективі. ХОДЛери.

Коли всі вісім блимають зеленим, це історично було сильним бичачим знаком для ринку біткойнів. На даний момент сім з восьми індикаторів блимають зеленим. Наведена вище діаграма затінена світло-блакитним, коли п’ять із восьми індикаторів блимають зеленим, і темно-синім, коли всі вісім індикаторів блимають зеленим.

Куди далі ціни BTC?

Після декількох днів інтенсивної волатильності наприкінці минулого тижня/на початку цього тижня біткойн консолідується близько до рівня 25 000 доларів, поки учасники ринку обмірковують, що буде далі з найбільшою у світі криптовалютою за ринковою капіталізацією. Нещодавнє відокремлення біткойна від американських акцій викликало думку про те, що якщо занепокоєння щодо фінансової стабільності в США та інших країнах продовжить зростати, це може продовжувати підвищувати ціну біткойна.

Біткойн, децентралізовану, незалежну однорангову платіжну мережу, багато хто розглядає як безпечну альтернативу системі часткового резервування, що базується на фіатних валютах і зосереджена на центральному банку. Іншим потенційним попутним вітром для біткойна може бути якщо засідання ФРС наступного тижня буде вирішальним(припускаючи, що офіційні особи ФРС побоюються, що агресивне повідомлення може ще більше порушити банківську систему).

Тим часом нещодавній сильний відскок BTC від його 200DMA та реалізованої ціни нижче рівня 20 000 доларів є ще одним попутним вітром. Той факт, що на початку цього тижня біткойн зміг пробитися вище ключового довгострокового опору в області 25 200-400 доларів, означає, що двері відкриті для підвищення до наступної області опору близько 28 000 доларів і, можливо, навіть до 30 000 доларів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини