Біткойн-адреси з ненульовим балансом досягли нового рекорду – чи підвищать нові інвестори ціну BTC?

Цього тижня кількість адрес гаманців біткойн, які мають ненульовий баланс першої, найпопулярнішої та найбільшої криптовалюти в світі за ринковою капіталізацією, досягла нового рекорду, що свідчить про те, що глобальне впровадження мережі біткойн продовжує розвиватися, незважаючи на складний ведмежий ринок у 2022 році та важкий прогноз світової економіки на 2023 рік.

Згідно з даними криптоаналітичної фірми Glassnode, кількість Bitcoin адреси з ненульовим балансом перевищили 43,8 мільйона в середу, 8тис січня вперше. Таким чином, кількість адрес перевищила попередній рекорд, надрукований у середині листопада 2022 року в 43,76 мільйона.

Ще в листопаді крах колишньої однієї з найбільших криптовалютних бірж у світі FTX, що призвело до втрати клієнтами доступу до мільярдів коштів, спричинило перехід до самообслуговування криптовалюти. Інвестори кинулися отримувати своє Bitcoin поза біржами, викликаючи сплеск адресних номерів у той час.

Проте капітуляція як Біткоїни ціна впала до нових мінімумів 2022 року через хвилювання щодо зараження через банкрутство FTX, і багато гаманців позбулися всіх своїх біткойнів, викликавши настільки ж швидкий відкат ненульових номерів адрес.

З початку року ціна біткойна підскочила приблизно на 40% на тлі 1) оптимізму щодо кращого макроекономічного фону у 2023 році та 2) посилення он-чейну та технічних ознак того, що ведмежий ринок біткойнів закінчився, щоб залучити достатню кількість нових інвесторів. назад на ринок біткойнів, щоб повернути ненульову адресу гаманця до рекордно високого рівня.

Ненульове зростання адреси за рахунок приходу дрібних інвесторів

Згідно з даними Glassnode про когорти адрес гаманців біткойнів, останній сплеск ненульових номерів адрес був (що не дивно) спричинений сплеском гаманців, що містять невелику кількість BTC. Кількість так званих гаманців Shrimp, що містять менше 1 BTC, щойно досягла нового рекордного рівня понад 42,827 мільйона.

У той же час кількість адрес Crab, Fish, Shark і Whale, що містять 1-10, 10-1K і понад 1K BTC відповідно, не змінилася. Кількість гаманців Crab, Fish і Shark спочатку різко зросла внаслідок падіння цін на біткойни після краху FTX, причому більші інвестори скористалися можливістю купити падіння.

Таким чином, можна зробити висновок, що нещодавнє зростання ненульових адрес гаманців супроводжується ротацією володіння біткойнами від більших інвесторів до менших нових інвесторів. Великі інвестори з більшою ймовірністю потраплять у табір HODLer – тих, хто купує та використовує свої BTC протягом тривалого періоду часу, оскільки вони твердо вірять у перспективи криптовалюти.

І збираються докази того, що ринок біткойн може перебувати на початкових етапах обертання від HODLers до нових інвесторів – тенденція, яка часто збігається з народженням нового бичачого ринку біткойнів.

Початок ротації від HODLers до нових інвесторів – що це означає для BTC

Коефіцієнт реалізованого HODL від Glassnode (RHODL), співвідношення двох вікових груп біткойнів, схоже, знаходиться в процесі найнижчого рівня. RHODL — це показник розподілу статків біткойнів між досвідченими та новими інвесторами, який обчислюється шляхом порівняння кількості монет, які не рухалися протягом 1-2 років, із кількістю монет, придбаних протягом останнього тижня.

Наприкінці грудня RHODL впав до найнижчого рівня з часів ведмежого ринку 2019 року, але з тих пір відбувся пристойний відскок. Як видно на наведеній вище діаграмі, відскоки RHODL зазвичай йдуть рука об руку зі зростанням ціни на біткойн – RHODL фіксує збільшення попиту на BTC з боку нових інвесторів із збільшенням участі на ринку біткойнів, яке історично пов’язане з довгостроковим підвищенням ціни. .

Отже, чи означає зростання ненульових адрес гаманців, що ціна біткойна зростає звідси? Ну, не обов’язково. Ненульові номери адрес зростали (повільно) протягом більшої частини 2022 року, і цього було недостатньо, щоб запобігти ведмежому ринку. Попиту з боку нових інвесторів, що купують на падіннях, було недостатньо, щоб запобігти падінню ціни в результаті капітуляції слабких короткострокових інвесторів, що підтверджується зростанням домінування старих монет у співвідношенні RHODL.

Для того, щоб зростання ненульових адресних номерів було позитивним знаком, це, ймовірно, також має супроводжуватися доказами того, що багатство BTC також обертається до нових інвесторів, що, безсумнівно, зараз має місце.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини