BitGo Crypto Custodian забезпечує фінансування в розмірі 100 мільйонів доларів, оцінка сягає 1,75 мільярда доларів

Генеральний директор BitGo Майк Белше. Джерело: BitGo/Canva

Постачальник послуг зберігання криптовалют BitGo залучив 100 мільйонів доларів у рамках раунду фінансування серії C, щоб досягти оцінки в 1,75 мільярда доларів, повідомляє фірма. оголосив в середу.

У раунді фінансування брали участь кілька «нових зовнішніх стратегічних інвесторів», йдеться в повідомленні BitGo.

Фірма не назвала жодного з інвесторів.

Згідно з оголошенням, нещодавно зібрані кошти будуть використані для здійснення нових стратегічних придбань, а також для збільшення масштабів міжнародної експансії фірми.

Фірма додала в дописі на платформі соціальних мереж X, що вона також використовуватиме кошти, щоб «спрямувати майбутню хвилю [crypto] усиновлення».

«Цей вотум довіри дає нам оптимізм щодо глобальної віри в цей новий клас активів», — додала фірма.

Пріоритет глобальної експансії

У коментарі генеральний директор BitGo Майк Белші сказав, що його фірма бачить зростання попиту на послуги з зберігання криптовалют як у США, так і за кордоном.

«Ми дуже раді оголосити про серію C на суму 100 мільйонів доларів США з метою задоволення цієї зростаючої потреби та надання установам, брендам, монетним фондам та іншим безпечної та безперебійної участі в екосистемі цифрових активів», — сказав Бельші.

Оголошення з’явилося після того, як BitGo запустила Go Network, платформу, яка дозволяє установам торгувати та розраховуватися за цифровими активами та фіатними операціями в середовищі зберігання.

BitGo працює в більш ніж 50 країнах і стверджує, що відповідає за близько 20% усіх мережевих транзакцій біткойнів, якщо виміряти їх у доларах США.

Ще в червні Belshe з BitGo заявив, що його фірма має кілька придбань у розробцінезважаючи на відмова від угоди щодо придбання Prime Trust.

У той час Belshe стверджував, що BitGo «спілкується майже з усіма великими угодами, які існують», зазначивши, що навіть BlackRock У генерального директора Ларрі Фінка є його номер телефону.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини