Біржа криптовалютних деривативів Bitget робить KYC необхідним для нових користувачів

Джерело: Pexels

Біржа похідних криптовалют Bitget оголосив переглянуто Знай свого клієнта (KYC) вимоги щодо забезпечення відповідності світовим нормативним стандартам.

Цей крок відбувається, оскільки криптовалютна біржа прагне узгодити свою роботу з рекомендаціями міжнародних регулюючих органів і забезпечити безпечне середовище для торгівлі криптовалютою.

Біржа стверджує, що переглянуті вказівки KYC створені для захисту інтересів і прав її користувачів.

Починаючи з вересня 2023 року, Bitget запровадить зміни в процес перевірки KYC.

Новим користувачам, які зареєструються на платформі, потрібно буде пройти перевірку KYC рівня 1, перш ніж вони зможуть отримати доступ до ряду послуг, які пропонує Bitget.

Ці послуги включають можливість вносити кошти та брати участь у торгівлі різними криптовалютами.

У повідомленні Bitget зазначено, що вони дотримуються нових нормативних вказівок, запропонованих глобальними наглядовими органами у фінансовому секторі.

Існуючі користувачі отримують вікно в один місяць

Користувачі, які зареєструвалися в Bitget до 1 вересня, отримають вікно в один місяць, щоб пройти перевірку рівня 1 KYC.

Кінцевий термін завершення цього процесу – 1 жовтня 2023 року. Протягом проміжного періоду з 1 вересня по 1 жовтня користувачі, які ще не виконали вимогу перевірки KYC, все ще зможуть виконувати такі функції, як депозити, зняття коштів і торгує без будь-яких перебоїв.

Однак, починаючи з 1 жовтня, користувачі, які не пройшли обов’язкову перевірку KYC рівня 1, відчуватимуть обмеження в обліковому записі.

Ці користувачі зможуть лише виконувати такі дії, як зняття коштів, скасування замовлень, активація підписок і закриття позицій.

Створення нових торгових ордерів буде обмежено для цієї групи користувачів.

Bitget чітко заявляє про свій намір ретельно проводити процедури KYC для перевірки ідентичності своїх клієнтів.

Зміни Bitget у політиці KYC відтворюють ширшу тенденцію в індустрії обміну криптовалютами, оскільки інші великі біржі також піддалися регуляторному контролю через суворі вказівки KYC.

Наприклад, KuCoinінша відома біржа, запровадила порівняльні вимоги в липні 2023 року.

Заходи KuCoin включають обов’язкову перевірку особи для всіх нових користувачів відповідно до глобальних правил боротьби з відмиванням грошей (AML). Невиконання вимог KYC робить користувачів непридатними для доступу до набору послуг і продуктів KuCoin.

Подібним чином OKX, ще одна провідна біржа в сфері криптовалют, також запроваджує процес KYC для перевірки ідентичності користувачів. Цей процес перевірки, як і Bitget, має кінцевий термін вересень. Користувачі, які не пройдуть процес перевірки, втратять доступ до послуг OKX з 21 вересня.

Bitget порадив своїм користувачам якнайшвидше пройти перевірку KYC рівня 1, щоб продовжувати користуватися послугами біржі та торговими функціями.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини