Binance розглядає судові дії після припинення партнерства з Checkout.com

Джерело: Pixabay / Canva

17 серпня Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, отримала повідомлення від платіжного процесора Checkout.com про розірвання їх контракту через нормативні проблеми.

Однак, згідно з Звіт ForbesBinnace висловив незгоду з підставами Checkout для розірвання контракту та згадав про можливий судовий позов.

Представник Binance Деві Мустаджаб заявив: «Ми досягли значних успіхів у розробці програми відповідності найвищого рівня та прагнемо підвищити довіру з регуляторними органами та партнерами». Мустаджаб додав, що розірвання контракту Checkout не вплине на послуги Binance».

Лондонська компанія з обробки кредитних карток Checkout.com, яка обробляла мільярдні криптовалютні транзакції для клієнтів Binance, розірвала свій контракт із криптогігантом, як зазначено в листах, надісланих Binance 9 і 11 серпня.

У початковому листі як причини припинення вказувалися «звіти про дії регулятора та розпорядження у відповідних юрисдикціях» і «запити від партнерів».

Ще один лист було надіслано через два дні після першого висловлення занепокоєння з приводу заходів Binance щодо боротьби з відмиванням грошей, санкцій і контролю відповідності, в якому вказано дату припинення дії як 17 серпня 2023 року.

Checkout.com швидко розірвав відносини з Binance після закриття Binance Connect, бізнес-орієнтований підрозділ біржі з торгівлі криптовалютами. Checkout.com підтримує цю послугу з моменту її запуску в березні 2022 року.

У березні 2022 року Checkout.com і PaySafe співпрацювали з Binance, щоб допомогти запустити Bifinity (пізніше перейменовану на Binance Connect), платіжну платформу з фіат-крипто, призначену для зв’язку компаній, продавців і користувачів із сферою криптовалют.

Платформа дозволила продавцям приймати платежі в криптовалюті, а користувачі отримали доступ до послуг купівлі та продажу криптовалюти.

Binance закрила платформу Binance Connect 16 серпня, у той самий день, коли дізналася про зрив партнерства з Checkout.com.

Однак у припиненні Binance Binance Connect прямого посилання на Checkout.com не було. Біржа заявила, що рішення було прийнято «через стратегічні причини», не надавши додаткових деталей.

Представник Binance сказав: «Ми регулярно оцінюємо наші продукти та послуги, щоб переконатися, що наші ресурси залишаються спрямованими на основні ініціативи, які відповідають нашій довгостроковій стратегії. Ми постійно адаптуємо та коригуємо наш бізнес-підхід відповідно до змін ринку та потреб користувачів».

Вплив співпраці: шлях Binance та Checkout.com до криптовалютного ринку

У березні 2020 року Binance намагався завоювати довіру на крипторинку, тоді як Checkout.com прагнув змінити свій імідж у порівнянні з оплатою контенту для дорослих. Їхня співпраця досягла цього, виграючи як від ключових послуг, так і від великого обсягу транзакцій.

Нещодавно обробивши транзакції Binance на суму від 300 до 400 мільйонів доларів США, Checkout приєднався до списку платіжних постачальників, які розривають зв’язки з криптогігантом через численні глобальні розслідування. Європейський платіжний провайдер PaySafe також припинив співпрацю з Binance в червні.

Вихід Binance є значною невдачею, враховуючи її вирішальну роль у перетворенні лондонської компанії з обробки платежів у цінну європейську компанію.

У 2021 році Binance залучив 2 мільярди доларів щомісячних транзакцій для Checkout.com, збільшивши його дохід і сприяючи раунду фінансування на 1 мільярд доларів, оцінивши компанію в 40 мільярдів доларів.

Наразі Binance стикається з судовою суперечкою з регуляторними органами США. У березні Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) подав судовий позов проти Binance, Zhao та колишнього директора з відповідності Семюелю Ліму, стверджуючи про порушення Закону про товарні біржі та відповідних федеральних норм. Їх звинуватили в нагляді за «незаконним» обміном і оманливою програмою відповідності.

Згодом, у червні, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала позов проти Binance та її генерального директора, посилаючись на їхнє явне ігнорування федеральних законів про цінні папери. Звинувачення включають 13 звинувачень, які стосуються роботи незареєстрованої біржі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини