Джерело: Gorodenkoff/Adobe

Криптобіржа Binance та французька Провайдер платежів Ingenico уклав угоду, яка дозволить клієнтам оплачувати товари та послуги криптовалютою.

пер прес-реліз Ingenico і звіт із Франції БФМ-ТР, в угоду входить платіжний підрозділ Binance – Binance Pay. Компанії розпочнуть роботу з початкового пілотного проекту. Але компанії хочуть, щоб проект вийшов за межі Франції та дозволив користувачам крипто в інших країнах Європи платити криптовалютою.

Ingenico є одним із найбільших європейських постачальників пристроїв Point-of-Sale (PoS) і є розробником широко використовуваного карткового терміналу iPP 350.

Початковий пілот міститиме «рішення для прийому криптовалютних платежів у магазині». Це дозволить постачальникам платіжних терміналів Ingenico AXIUM «приймати понад 50 криптовалют» як форму оплати.

Ingenico додала, що для пілотного проекту вона співпрацювала з місцевою компанією громадського харчування Le Carlie та роздрібною компанією Miss Opéra.

Компанія написала, що її «криптоплатіжне рішення також незабаром буде розгорнуто в Європі, у країнах, де криптовалюти та Binance регулюються».

Угода передбачає інтеграцію платформи Binance Pay у платіжні термінали Ingenico.

Ingenico написав, що клієнти, які «зберігають свою криптовалюту [holdings] на біржовій платформі Binance «зможуть скористатися цим новим варіантом використання в магазині».

Фірма додала, що її рішення «автоматично» розраховуватиме «курси обміну» для товарів і послуг, указаних у фіксованих цінах, і утримуватиме ці ціни «протягом кількох хвилин», поки продавці завершать розпродажі.

Як працюватиме партнерство Binance-Ingenico?

Компанії заявили, що їхня співпраця буде «розбита на кілька етапів». У той час як «перший етап» буде зосереджений на дозволі торговцям отримувати крипто-платежі, «рішення для оплати з криптовалюти на фіат» також знаходиться в стадії розробки.

Компанії випробують це рішення «у другому кварталі 2023 року». І це дозволить продавцям отримувати платежі у фіатній формі, коли клієнти платять у криптовалюті.

Подібні платформи розгортаються для податків у Бразилії, де місцеві органи влади планують дозволити платникам податків оплачувати свої рахунки криптовалютою.

Ці рішення також включають розроблені криптобіржами інструменти та інтерфейси, які розраховують фіксовані ціни у криптовалюті та миттєво конвертують криптовалютні платежі у фіксовану валюту.