Binance Connect припиняє роботу 16 серпня – що відбувається?

Джерело: Adobe / prima91

Як було підтверджено електронною поштою від представника Binance 15 серпня, Binance Connect, регульований відділ купівлі-продажу криптовалют біржі Binance, закриється 16 серпня.

Того ж дня децентралізована біржа BNB Chain, відома як Biswap, опублікувала твіт, в якому повідомлялося, що Binance, велика біржа криптовалют, прийняла складне рішення.

«Після ретельного розгляду @binance прийняв важке рішення вимкнути @Binance_Connect 15 серпня через те, що його провайдер закрив підтримку карткових платежів».

Цей крок було здійснено відповідно до стратегічних ініціатив Binance, які віддають перевагу концентрації на своїй основній бізнес-діяльності.

Електронний лист, отриманий Cointelegraph від представника Binance, підкреслив проактивний підхід компанії до підтримки своєї операційної ефективності та стратегічного вирівнювання.

У електронному листі зазначено: «У Binance ми періодично переглядаємо наші продукти та послуги, щоб переконатися, що наші ресурси залишаються зосередженими на основних зусиллях, які узгоджуються з нашою довгостроковою стратегією. За останні шість років Binance виросла з біржі до глобального блокчейну. екосистеми з кількома бізнес-напрямками. Ми постійно адаптуємо та модифікуємо наш бізнес-підхід до змін ринку та потреб користувачів».

Ця заява підкреслює прагнення Binance залишатися в авангарді блокчейну та криптовалюти, що швидко розвивається.

Визнання компанією своєї трансформації від простої біржі до комплексної екосистеми блокчейну демонструє її здатність реагувати на динаміку галузі та вподобання користувачів.

Оскільки ринок криптовалют продовжує змінюватись і розвиватися тенденції, підхід гнучкої адаптації Binance гарантує, що її послуги залишатимуться актуальними та впливовими для глобальної бази користувачів.

Трансформація Bifinity: запуск Binance Connect, партнерство з Eqonex і навігація щодо регуляторних наслідків

7 березня 2022 року Bifinity, пізніше відомий як Binance Connect, був запущений як постачальник платіжних операцій з фіатної плати в криптовалюту, що зв’язує криптовалютний бізнес із традиційними фінансами.

Платформа підтримувала 50 криптовалют і приймала фіатні платежі через Visa та Mastercard.

Bifinity співпрацює з такими криптокомпаніями, як Eqonex, інвестиційною компанією Nasdaq, щоб подолати розрив між криптовалютою та традиційними фінансами.

Того ж дня Bifinity уклала стратегічний альянс з Eqonex, залучивши конвертовану позику в розмірі 36 мільйонів доларів США на розширення своїх продуктів, включаючи рішення Eqonex для зберігання криптовалют Digivault.

Управління фінансової поведінки Великої Британії (FCA) заявило, що завдяки цій інвестиції деякі власники Binance Group, материнської компанії Bifinity, яка не має регулювання у Великобританії, можуть вважатися бенефіціарами Eqonex.

Хоча останнім часом Binance зіткнулася з різними проблемами, важливо зазначити, що це не єдині проблеми, з якими зіткнулася компанія.

У тому ж місяці Binance Австралія тимчасово призупинив свої фіатні послуги, пояснивши це проблемою, пов’язаною зі сторонньою організацією.

Згодом, у червні, Binance зіткнулася з невдачею, коли Німецькі регулятори відхилив його заявку на отримання ліцензії на зберігання криптовалюти.

Однак липень приніс позитивні зміни, оскільки компанії вдалося отримати ліцензію криптоброкера-дилера від регуляторних органів у Дубай.

Варто підкреслити, що судові баталії Binance додали ще один рівень складності до її ситуації.

Наразі біржа заплуталася в судові спори з Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) і Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC). Ці регуляторні органи стверджують, що Binance керує неліцензованою біржею в Сполучених Штатах.

Ця юридична суперечка, безсумнівно, сприяла викликам і невизначеності, які зараз оточують компанію.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини