Більше порожніх подорожей і «новобудований слон», що наближається до кімнати

© Wirestock | Dreamstime.com

Спотові ставки на контейнери на трансатлантичному транспорті цього тижня знову зазнали тиску, що змусило океанські перевізники скоротити поставки на цьому маршруті, припинивши більше рейсів.

Крім того, намагаючись переломити тенденцію та нову хвилю падіння ставок на торговій смузі, перевізники оголосили про підвищення ставок FAK наступного місяця.

В іншому місці новини про спотові курси є більш позитивними для перевізників, але один аналітик вважає, що вони не триватимуть довго.

Компонент індексу Freightos Baltic Index (FBX) від Північної Європи до східного узбережжя США втратив майже 20% свого значення цього тижня, а середній спотовий курс впав до 1326 доларів США за 40 футів.

Однак найнижчі спотові ставки на торгівлю зараз значно нижчі за 1000 доларів США, при цьому відсоток контрактів з вищим рейтингом різко зменшується. Через низький попит на зворотний зв’язок, а тарифи із США до Північної Європи нижчі за 500 доларів за 40 футів, трансатлантичні перевізники нарощують збиткові рейси.

Але зараз вони вживають агресивних дій, щоб «зупинити гниття», включаючи пізнє скасування 2M рейсу 7943 teu на захід. МСК Агамемнон цього тижня з Бремерхафена на маршруті Maersk/MSC TA2/NEUATL2.

І CMA CGM оголосила про нові ставки FAK для трансатлантичних перевезень, що вступають в силу 4 вересня, від базових портів Північної Європи до східних портів США та узбережжя Мексиканської затоки в діапазоні від 1600 до 2000 доларів США за 40 футів.

Однак ще невідомо, чи спрацює двостороння трансатлантична стратегія порожніх рейсів і підвищення тарифів так само добре, як це було на більших транстихоокеанських торгових лініях і торгових лініях Азія-Північна Європа.

Цей тижневий аналіз WCI Drewry в Азії та Північній Європі показав, що середні спотові ставки зросли ще на 6% до 1768 доларів США за 40 футів, що є п’ятим тижнем поспіль, тоді як ставки Азії та Середземномор’я залишалися стабільними, WCI піднявся на 1% до 2086 доларів США. на 40 футів.

Що стосується транстихоокеанського регіону, спотовий компонент спотового зв’язку Xeneta від Азії до західного узбережжя США продовжує зростати. просунувшись ще на 2,5% цього тижня в середньому на 2030 доларів США за 40 футів, збільшившись більш ніж на 60% з кінця червня. А для східного узбережжя США обмеження щодо тяги через Панамський канал допомогли підняти показник WCI на 5% до 3545 доларів США за 40 футів.

За винятком трансатлантичних, океанські перевізники повинні бути задоволені тенденцією до зростання спотових курсів, особливо після похмурих прогнозів щодо торгівлі за останні кілька тижнів.

Тим не менш, перевізники повинні переконатися, що вони зберігають жорсткий контроль над поставками в найближчі тижні, щоб підтримувати стабільність на ринках вантажних перевезень.

«Слон у кімнаті» — це величезний тоннаж новобудови об’ємом 2,4 млн. теу, який має бути доставлений. Дрюрі є одним з аналітиків, який вважає, що в останньому кварталі все не буде добре для перевізників.

Було сказано, що, незважаючи на те, що спотові ставки можуть бути подальші, потік новобудівних потужностей, зрештою, знівелює отримані прибутки, і додав: «Додавання великої кількості нових суден протягом балансу цього року скасує ці підвищення ставок». приблизно з жовтня».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини