Бази Coinbase, стейблкойни PayPal, біржі Binance та 20 криптовалютних жартів

Цей криптотиждень у криптовсесвіті: крипто! Це виявив Glassnode довгострокові власники зараз контролюють більше BTC, ніж будь-колиі ми дізналися, що криптовалюта зараз навряд чи більше підтримує секс-індустрію ніж банківський сектор. Новий блокчейн рівня 2 Ethereum від Coinbase База запрацювала в середуCoca-Cola та найкращі DAO приєднався до фестивалю «Onchain Summer» Web3 щоб відсвяткувати запуск Base, і Coinbase оголосила про свої плани викупити частину свого корпоративного боргу в 1 мільярд доларів. PayPal випустила стейблкойн PYUSDі планується створити дохід від свого стейблкойна кількома способамиа конгресвумен США Максін Вотерс розкритикувала запуск стейблкойна PayPal кажучи, що компанії слід було дочекатися схвалення федеральних регуляторів. Binance став перша повністю ліцензована криптобіржа в СальвадоріBinance Labs зберіг своє домінування в криптовалютному фінансуванні незважаючи на регулятивні проблеми, біржа остання звіт про підтвердження резервів піддався пильній перевірці після виснаження резервів USDC, і генеральний директор Чанпен Чжао попередив, що штучний інтелект deepfake відео становлять значні ризики для криптовалюти.

Тоді Bitstamp оголосив про це намір “назавжди” припинити торгівлю певними альткойнами для своїх користувачів із США та планував свіже залучення коштів через стратегічних інвесторіва Bitget оголосив однорічне партнерство з Адамом Девайном. Huobi спостерігав значні відтоки коштів і зниження TVL на тлі чуток про банкрутство та розслідуваньі кенійська поліція повідомляється, що він здійснив рейд на склад Worldcoin. Про це заявив генеральний директор Circle Джеремі Аллер приблизно 70% усиновлення USDC походить від країн за межами США, Galaxy Digital зменшив збитки до 46 мільйонів доларів і зберіг сильну ліквідність у 696 мільйонів доларів США у другому кварталі та OPNX, створений засновниками 3AC запропонував поглинути криптографічного кредитора Hodlnaut. Amazon запропонував своїм 170 мільйонам основних передплатників можливість отримати ексклюзивні внутрішньоігрові NFT з популярних блокчейн-ігорпроект y00ts NFT ще раз переніс свою базу але цього разу від Polygon до Ethereum, і CoinGecko представив нову категорію, яка містить список криптовалют, визначених Комітетом з цінних паперів США як цінні папери.

Потім колективний позов у позові відповідачами названо 18 інвестиційних компаній венчурного капіталу за їхні зв’язки з FTX, Sino Global Capital подав позов на суму 67,3 мільйона доларів від імені свого фонду Liquid Value проти FTX, юристи FTX надав відповідь на проект плану санації кредиторів і не схвалив претензії комітету щодо відсутності участі біржі, а Віталік Бутерін поділився думками про репутацію Сема Бенкмана-Фріда в галузі. Тим часом хакери отримали доступ до Blockchain Capital Обліковий запис Twitter і рекламував роздачу фальшивих жетонівCypher Protocol призупинив свій смарт-контракт після експлойту, в результаті якого було вкрадено приблизно 1 мільйон доларіві Curve Finance запропонував винагороду в розмірі 1,85 мільйона доларів кожному хто може ідентифікувати його експлуататора.

То тоді, то російська Пілот цифрового рубля розпочнеться наступного тижня з 600 громадянамиБілорусь планує запустити цифрову версію свого рубля для використання в «транскордонних» платежах, Банк Англії створив Академічну консультативну групу CBDC і шукав спеціалістів, щоб приєднатися до нього, було більше китайських громадян і компаній використання цифрових юанів для сплати податківа китайський Minsheng Bank об’єднався з JD.com щоб запустити цифровий платіжний сервіс на основі CNY. The перші ліцензії в Гонконзі були видані криптокомпаніям згідно з новим режимом регулювання та Blockchain.com отримав ліцензію великої платіжної установи від Валютного управління Сінгапуру. Про це заявив центральний банк Великобританії він залишається відданим системному режиму стейблкойнівпредставлена ​​Нігерія планує використовувати блокчейн для випуску та перевірки Федеральна резервна система США представила новий набір сертифікатів Національної молодіжної служби рекомендації, спрямовані на ретельний моніторинг участі банків у криптовалютіПро це заявив мер Маямі Френсіс Суарес його президентська кампанія офіційно приймає пожертви в BTC.

А тепер, їх королівські величності, жарти.

__________

GM, ви, хлопці!

__

Бик уже тут?

__

Сучасні мільйонери.

Джерело: Pollo2x / Twitter

__

Bling bling.

__

А тим часом у паралельному вимірі.

Джерело: web3.0_memes / Instagram

__

«Давай, для ВАС є правила».

Джерело: coin.bureau / Instagram

__

Це науково доведено.

Джерело: naiive / Twitter

__

Це важко.

Джерело: hardrockcrypto / Instagram

__

Навряд чи будуть друзями.

Джерело: cryptomeme_italia / Instagram

__

Страшно.

Джерело: CryptoDanney / Twitter

__

Наступний L3. Залишилося багато літер і цифр.

Джерело: spreekaway / Twitter

__

«І він розбився в Розвеллі!»

Джерело: coin.bureau / Instagram

__

Це необхідні витрати.

Джерело: TheBTCTherapist / Twitter

__

Ах, ось ти.

Джерело: Cred / Twitter

__

Perfetto!

Джерело: in.vesthos / Instagram

__

Криптокомпанія.

Джерело: web3.0_memes / Instagram

__

Подивіться на нього, такий скутий своїм костюмом. Навколо нього теж небагато місця для руху».

Джерело: coin.bureau / Instagram

__

Різниця в одну букву.

Джерело: boldleonidas / Twitter

__

«Просто дуже пощастило».

Джерело: naiivememe / Twitter

__

І музичний документальний фільм про торгівлю NFT, заснований на реальних подіях із реальними та живими кадрами.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини