Bank of America каже, що стейблкойн PayPal не зафіксує значного впровадження в найближчі місяці

PayPal / Джерело: Adobe

У новому звіті Банку Америки йдеться про те, що новий стейблкоїн PayPal, PYUSD, не зафіксує прогнозованого впровадження в найближчій перспективі, посилаючись на жорстку конкуренцію та байдужість інвесторів.

Згідно зі звітом, запуск нового стейблкойна фінансовим гігантом є чудовим для спільноти цифрових активів і самої компанії, але йому буде важко протистояти USD Tether (USDT) і USD Coin (USDC).

«Можливо, інвесторам було добре тримати неприбуткові стейблкойни, такі як Tether (USDT) і USD Coin (USDC), коли ставки були близькі до нуля, але прибуткові стейблкойни, ймовірно, ставатимуть все більш доступними та привабливими з короткостроковими ставками вище 5% .”

Головною критикою PYUSD є стратегія компанії щодо вивчення альтернативної монетизації, а не прибутковості резервів. Компанія планує використовувати свою структуру в централізованих фінансах, щоб стимулювати впровадження через водонепроникний ринок.

Крім того, банк у своєму аналізі посилається на відсутність нової функціональності, відсутність сумісності гаманців і торгових пар як на причини, чому актив може зіткнутися з проблемами в майбутньому.

Алкеш Шах та Ендрю Мосс, аналітики банку, стверджують, що більшості інвесторів байдуже, які стейблкойни вони тримають, оскільки вони часто вважаються безпечними та доступними.

Незважаючи на те, що банк приходить до висновку, що впровадження може сповільнитися, він каже, що PYUSD покращить взаємодію з клієнтами, оскільки він буде інтегрований в екосистему PayPal і матиме кращий зв’язок з фіатною валютою.

PayPal запущено PYUSD на радість спільноті цифрових активів, оскільки більш централізовані фінансові установи приймають і згуртовують криптовалюти.

PYUSD буде доступний на PayPal, а потім на Venmo, що стане першим стейблкоіном, який вийшов на ринок від великої традиційної фінансової компанії.

Чи може PYUSD отримати шматок пирога?

На ринку стейблкойнів є великі гравці, включаючи USDT і USDC, ринкова капіталізація яких досягає мільярдів, але він не позбавлений специфічних проблем, включаючи регуляторні проблеми.

Банк Америки висловив думку, що PYUSD може заробити на нових сферах, таких як «передачі активів, платежі та грошові перекази за допомогою технології блокчейн», коли він прокладає свій шлях до вершини.

Хосе Фернандес да Понте, віце-президент Paypal, заявив, що стейблкоїн компанії принесе користь користувачам з точки зору того, що він буде сполучною ланкою між криптовалютами та фіатними валютами, інтегруватиметься з численними продавцями в PayPal і відповідатиме нормам регулювання.

«Є стейблкоїни на 120 мільярдів доларів, і ми очікуємо, що захопимо там частку ринку, але ми також очікуємо, що допоможемо збільшити пиріг», він додав.

У той час як PayPal прагне захопити частину ринку, лідер ринку може похвалитися ринковою капіталізацією в 83 мільярди доларів, за якою слідкують USDC та DAI з 3,5 мільярда доларів і 146 мільйонів доларів.

Цього тижня новий вивчення Bernstein прогнозує, що ринок стейблкойнів зросте на 2140% і досягне 2,8 трильйона доларів протягом наступних п’яти років. Якщо це стане реальністю, нові учасники, такі як PYUSD, працюватимуть краще зі збільшенням попиту.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини