Австралійський стартап Focus остання жертва «нормалізації» коробкової торгівлі

Сан-Джорджо. Фото: Альфред Цай

Лише через три місяці після запуску австралійський стартап Focus Container Line отримав адміністрацію, оскільки постпандемічний бум контейнерних перевезень продовжує йти на спад.

Служба Focus з’єднала другий за завантаженістю контейнерний порт Китаю, Нінбо, з Австралією та Новою Зеландією, але стала останньою жертвою різкого падіння обсягів вантажів і фрахтових ставок, що залишило контейнери в підвішеному стані.

Брендон Маккуїн був найбільшим акціонером Focus з 80% акцій, а австралійський експедитор Dynamic Shipping і Грегорі Лоусон мали по 10%.

У повідомленні, поданому до Австралійської комісії з цінних паперів та інвестицій, йдеться, що кредитори добровільно ліквідують Focus.

Фокус керував двома зафрахтованими судами, багатоцільовим 1497 teu BBC Данія і 1 756 teu Сан-Джорджо. Згідно з Linerlytica, Focus зафрахтував BBC Данія протягом шести-восьми місяців по $28 500 на день і Сан-Джорджо протягом трьох-чотирьох місяців по $23 000 щодня.

Сан-Джорджо мав бути повторно доставлений своєму грецькому власнику, компанії Eastern Mediterranean Maritime, цього місяця, після чого Focus планував працювати BBC Данія поодинці.

Показують дані стеження за судами Сан-Джорджо вилетів з Брісбена 6 лютого і повинен прибути до Гонконгу в середу. BBC Данія вилетів з Окленда 11 лютого і повинен прибути в Гладстон, Австралія, у четвер.

Відомо, що United Rentals Australia орендувала Focus 3000 фірмових контейнерів, більшість з яких зберігаються в австралійських складах.

Оскільки ставки фрахту повернулися до низьких рівнів до COVID-19, кілька новачків у сфері далеких перевезень припинили або частково відступили, зокрема TS Lines, SeaLead Shipping і China United Lines. Окрім Focus, був лише один корпоративний провал: увійшла Allseas Global Project Logistics адміністрування 27 жовтня.

Генеральний директор Vespucci Maritime Ларс Йенсен сказав: «По суті, це ще одна ознака нормалізації ринку».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини