Авіакомпанії подають до суду через «згубне» скорочення слотів на Схіпголі

Фото: Dutchpilot22

Авіакомпанії, зацікавлені в Схіпголі, подають до суду на уряд Нідерландів, оскаржуючи його рішення скоротити рейси в аеропорту.

KLM, на частку якого припадає 60% трафіку аеропорту, об’єдналася з Martinair, Delta, Corendon, easyJet і TUI, щоб стверджувати, що самі авіакомпанії можуть знизити рівень шуму та викидів, зберігаючи кількість рейсів.

Авіакомпанії стверджують, що рішення скоротити пропускну здатність Схіпхола з 500 000 до 460 000 рейсів на рік «незрозуміле».

Вони стверджують: «Авіакомпанії вже зробили багатомільярдні інвестиції в євро для досягнення найближчих і довгострокових цілей відповідно до своїх власних траєкторій декарбонізації, а також урядової політики, тоді як обґрунтування уряду залежить від операційних обмежень без урахування альтернативні дієві рішення для зменшення шуму.

«Поряд із порушенням національного, європейського та міжнародного законодавства, рішення є непотрібним, шкідливим і не має належного обґрунтування».

Air France-KLM заявила, що законний крок підтримали галузеві асоціації, включаючи IATA та A4E.

Між тим, Схіпхол минулого місяця заявив, що скорочення рейсів є «необхідним проміжним кроком», але додав, що він закликав уряд якнайшвидше прийняти Указ про рух аеропорту, який би відображав погляди місцевих жителів та авіакомпаній.

У ньому сказано: «Ми прагнемо зменшити незручності та викиди… Важливо, щоб нова система була введена в короткостроковій перспективі, яка захищає місцевих жителів і пропонує перспективу та ясність для авіаційного сектору. Система, яка працює вже майже 10 років і для якої Сенат і Палата представників уже створили умови в 2016 році, але яка ще не завершена».

Аеропорт Льєжа опинився в подібному становищі після проблеми з новий дозвіл що скоротило б обсяги вантажів на 60%. Він подав апеляцію, але все ще очікує результату.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини