Аналітики очікують, що дохід Coinbase впаде на 75% за останній квартал

Джерело: AdobeStock / 24K-Production

Очікується, що Coinbase повідомить про різке зниження своїх доходів за останній квартал 2022 року, оскільки транзакції різко впали, а ціни на криптовалюту впали до рекордно низького рівня.

Coinbase збирається оприлюднити результати за останній квартал 2022 року після закриття ринку у вівторок. Аналітики Уолл-стріт очікувати доходи біржі впадуть більш ніж на 75% порівняно з тим самим кварталом 2021 року, досягнувши 588,6 млн доларів.

Крім того, за оцінками Coinbase опублікує збиток у 568,1 мільйона доларів США за четвертий квартал. Для порівняння, біржа повідомила про чистий прибуток у розмірі 840 мільйонів доларів у четвертому кварталі 2021 року та 177 мільйонів доларів прибутку за 2020 рік.

Очікується, що платформа принесе 235,4 мільйона доларів США від підписок і послуг, що становить приблизно 40% від загального доходу. У тому ж кварталі 2021 року менше 10% загального доходу компанії припало на ці бізнес-напрямки.

Очікується, що загальні активи Coinbase становитимуть 88,8 мільярда доларів, що є найнижчим показником за останні два роки. Зниження значною мірою пояснюється падінням цін на криптовалюту, а також загостренням довіри користувачів до централізованих криптоплатформ після безпрецедентного крах FTXколись третьою за величиною біржею у світі.

Аналітики JPMorgan і інвестиційно-банківської компанії DA Davidson знизили рейтинг акцій Coinbase. від Buy до Neutralстверджуючи, що регуляторний тиск «тільки починається».

Це відбувається тому, що раніше S&P Global, один із найбільших постачальників кредитних рейтингів, знижено борг криптобіржі на одну позицію з «ВВВ» на «ВВ-», перевівши його з «інвестиційного» на «спекулятивний» на початку цього року.

Кріс Брендлер, аналітик DA Davidson, стверджував, що хоча Coinbase могла б отримати вигоду від чіткої нормативної бази, біржу чекає важкий шлях у короткостроковій перспективі. Повідомляється, що він сказав у записці в четвер:

«Поки ми ще згодні з [Coinbase] погляд керівництва, що покращився [regulatory] Чіткість і рівні умови гри врешті-решт повинні виявитися хорошими, як для Coinbase, так і для всього сектору в цілому, найближчий шлях виглядає дедалі більш підступним».

На тлі відновлення цін на криптовалюту акції Coinbase також зросли на початку 2023 року. Акції компанії з початку року зросли на 82,55%. Однак за останній рік ці акції втратили приблизно дві третини своєї вартості.

Як регулятивне обмеження може вплинути на джерела доходу Coinbase

За даними Bloomberg, зберігання монет, стейблкойни та стейкинг — це три ключові види бізнесу, на які Coinbase розраховує, щоб допомогти розпочати своє зростання. звіт. Проте останнім часом усі ці сектори потрапили під контроль регуляторів.

Минулого тижня SEC досягла угоди з криптобіржею Kraken припинити пропонувати послуги чи програми стейкингу клієнтам у країні та заплатити 30 мільйонів доларів для врегулювання звинувачень, які не змогли «зареєструвати пропозицію та продаж їхньої програми стейкингу як послуги для криптоактивів», яку комісія кваліфікувала як цінні папери.

Слідом за цим кроком генеральний директор Coinbase Браян Армстронг сказав послуги криптовалютної біржі не є цінними паперами, додавши, що він готовий захищати це в суді. Це не повинно бути несподіванкою, враховуючи, що біржа отримує близько 3% свого загального доходу від комісій за стейкинг.

Coinbase також отримує дохід від стейблкойнів USDC. Проте з SEC затискання на Paxos, криптокомпанії, яка випускає стейблкойн Binance Binance USD (BUSD), USDC Coinbase також може мати проблеми.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини